Rüyada Makyajlı Gezmek

Rüyada Makyajlı Gezmek

Rüyada makyaj yapmak, eğer rüyayı gören kişi bayan ise, ilk bakışta mutluluk olarak açıklanabilir. Genel manada ise,  rüya sahibinin iyi bir izdivaç yapacağına, kalabalık bir toplantıya iştirak edeceğine,  hayırlı bir haber alacağına, derin bir gönül macerası yaşarken, işte aradığım aşkı buldum derken, ani bir ayrılığa ve aşk acısı çekmeye, bir yakını tarafından aldatılıp, dolandırılacağına işaret edilir. Eğer bir erkek makyaj yapmış ise, aşk acısı çekeceğine, ticari hayatta türlü dalaverelerle para kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada makyaj yapıp gezmeye çıkmak ise,  evlilik planları yapıldığına, gören kişi bayan ise,  arayışları sonucunda bir aşk yaşayacağı ama, geride hüzün ve gözyaşı bırakacak bir ilişkiye, dinen sakıncalı, gayrimeşru bir iş yapmaya, haramla elde edilecek bir kazanca rivayet edilir.

Rüyada kırmızı ruj sürmek, süren kişi erkek ise, çok yakın bir dostundan göreceği büyük bir ihanete, gören kişi bayan ise, hayırlı bir izdivaca, düğün, nişan sünnet gibi kalabalık bir toplantıya katılacağına, erkek çocuğu müjdesi almaya, yüklü bir mirasın sahibi olmaya anlamında tabir edilir.

Rüyada makyaj yapıp namaz kılmak, hayıra yorumlayan tek bir kitap ya da ciddi bir tabirci yoktur. Uğursuzluğa, kötü kader yaşayacağı bir evliliğe, çocuksuz bir evliliğe, kalbinde kötülük beslemeye, dinden uzaklaşmaya, birileri tarafından kandırılıp, istemediği bir işi yapmaya, şeytani düşüncelere sapmaya, elde ne var ne yok satıp, kötü alışkanlıklarda harcamaya olarak tabir edilir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 51 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 03 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.