Yazyağmuru

Yazyagmuru Sohbet Sitesi

Yazyagmuru chat sohbet sitesi seviyeli bir mekan olarak yaklaşık 16 yıldır sizlere hizmet vermektedir.  Site sahibi ve yönetim ekibi gerçekten kaliteli insanlardan oluşmaktadır.  Takribi olarak 9 yıl kadar önce yazyagmuru başlıklı bir yazı yazmışım, yazı en acemilik zamanımın bir eseri olarak aşağıda durmaktadır.  Bu yazıyı kontrol ettiğimde oldukça fazla imla hataları olduğunu gördüm ve hiç olmazsa bu hataları gidermek için güncellemeye karar verdim.

Yazyagmuru Arkadaşlık Chat

Yaz yağmurları sona erdi, artık kış yağmurları başladı, başlayacak. Kim sevmez ki yaz yağmurunu, toprak kokar sokaklar, her yer pırıl pırıl olur. Yaz yağmuru için ne şiirler ne şarkılar yazılmış, ne aşkların başlangıç noktası olmuş, ve bir çok da aşklar yaz yağmurlarında sona ermiştir, kim bilir. Konumuz yazyağmuru olunca ve bir sohbet sitesi sahibi olarak da aklıma hemen bir sohbet sitesi domaini geldi. Evet yazyagmuru isminde bir sohbet sitesi de var ki özellikle site sahibi oldukça sevilen sayılan birisidir. Sanırım 5 yılı aşkındır yazyagmuru sohbet platformu adı altında kullanıcılarına iyi bir hizmet vermek için uğraşıp duruyor. Bende yazyagmuru Chat sitesinde epeyce bir müddet sohbet ederek vakit geçirdim. İyi dostluklar kurduk, hoş sohbetler ettik, güzel anılarımız oldu. Bir şekilde yollarımız ayrıldı, sohbetche.net i kurduk bi kaç arkadaşla, bizde uğraşıyoruz, olur veya olmaz vaktimiz geçiyor. Site sıralamamız oldukça iyiye doğru gidiyor, zamanla daha da iyi olacak inşallah. Bir yaz yağmuru yağarken  sizlere  aklıma geliveren bu konuyu yazmak istedim, bu vesile ile maziyi de biraz yad etmiş oldum. Yağmur oldukça şiddetli bir şekilde devam ediyor, gök gürültüsü ve sağanak yağış, camlar buğulu, toprak kokuyor misler gibi.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 1267 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 14 Ekim 2013

13 Yorumlar
Esra

Merhaba Ben esra lutfen bayanlar arasin sifir nomu sekizyuzkirkbir sifir sifir sifir yedi

atlas

Merhaba atlas olarak sizi takip ediyor ve başarılarınızın devamını diyoruz.

Hakan

Slm karadenizli olgun bayanlar

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.