Rüya Tabirleri

Sitemiz,  rüya tabirleri yapan, konusunda iddialı, hiç bir kaynaktan alıntı yapmayan, ciddi bir platformdur. . Çağdaş rüya yorumlarını yaparken bu konu hakkında ki Google verilerini de eksiksiz ziyaretçileri ile paylaşmaktadır. İslami rüya tabirleri, İslami kaynaklarca doğruluğu kesinleşmiş bilgilerden oluşmaktadır. Rüya yorumları, uzun yıllardır bu konuya vakıf, ancak bazı nedenlerden dolayı İnternet ortamında paylaşmaya ara veren Hakan Olukbaşı tarafından   yapılmaktadır. Bu kategori de görmüş olduğunuz rüyaların anlamları yapılmaktadır. Yorum bölümünde gördüğünüz rüyayı yazarsanız 24 saat içerisinde cevap alma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, gördüğünüz rüyanın Türkiye’de kaç kişi tarafından görüldüğü bilgisine de ulaşabilirsiniz. Google ve diğer arama motorlarının verilerini de paylaşım olarak sizlere sunup, bu  hizmet den de faydalanmış olacaksınız.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 114 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 03 Aralık 2015

4 Yorumlar
Nahide

Hocam, ben dün gece rüyamda çok yüksek bir dağa çıkıyorum. tam dağın tepesine ulaştığımda birde bakıyorum çok daha yüksek dağlar yanımsıra yükselmekte. Daha sonra aniden nefes alamaz bir duruma geliyor ve koşarak dağdan aşağı iniyorum. Hocam bu rüya ne anlama geliyor bana yorumlar mısınız.

    HAKANIM

    Hedefinizin sınırı yok Nahide hanım. Ama, hayırlara vesile olacak bir rüya görmüşsünüz ve bu rüya o kadar derin ki, kısa bir şekilde geçiştirilecek bir yorum değil. Bu akşam ya da yarın, inşallah bu konuyla alakalı muteber bir paylaşımla size cevap vermiş olurum.

HAKANIM

Bekar bir bayansanız, çok hayırlı bir izdivaç talebi alabilirsiniz. Evli bir bayan iseniz, yakın bir zamanda, uzak akraba ya da aile içinden bir kişinin nişan, düğün gibi bir toplantıya katılacağı olarak tabir edilir. Elbette ki görülen rüyanın renk, abat gibi nöansları da önemlidir.

fazilet

rüyamda sürekli olarak ruj sürüyorum, anlamı nedir

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.