Ütopya yorum sayfası

Ütopya yarışması olanca hızıyla sürerken yarışmaya katılan yarışmacılarında fan kitleleri oluştu. Ütopya için yorum yapmak isteyenlere özel bir sayfa oluşturmayı düşündük ve bu sayfada fanların yorumlarına yer vereceğiz. Ütopya semih için yorum ya da ütopya inci ya da kurretülayn hayranları bu sayfada desteklerini ya da elenmesini istedikleri yarışmacılar için yorumlar yapabilecek. Yarışmacılar için yorum yazmak isteyenler fake bir hesapla da görüşlerini yapabilecekler. Bu sayfaya özel  uygulamada yorumlar direkt olarak yayınlanacağı için lütfen kişilik haklarına saygılı olalım ve ona göre seviyeli bir üslup kullanalım.

ütopya inci ve tuncayÜtopya için ilk yorumu ben yazmak istiyorum ve bunun da iyi bir örnek teşkil etmesini düşünüyorum.

Ütopya Semih, onda insanlar ne buluyor anlamadım, bence orada kalabilmek için her şeyi yapabilecek birisi ve hatta Semih Kurretülyn aşkı bile bence halk oylamasını etkileyebilmek için iki taraflı yapılmış bir plan. Tribünlere oynuyor ikisi de, Kurretülayn’ın “Semih benimle  böyle konuşma, benim erkek arkadaşım var, kimseyi üzmek istemiyorum” sözleri unutulmamalı ve Çağdaş gibi mert bir delikanlının da diskalifiye edilmesinde en büyük etkenin bu olduğu da. Oysa şimdi bakın, Semih Kurretülayn aşkı mı oyunu mu ne olduğu bellisiz sadece ilgiyi üzerlerine çeken bir olgu ile yarışmada devam ediyorlar.  Kısacası bence Ütopya’dan elenmesi gereken ilk kişi Semih Sonrasında da Kurretülayn geliyor. En azından benim pasaportum var ve oyumu bu yönde kullanmaya çalışacağım.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 3684 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 02 Ocak 2015

323 Yorumlar
memiş tekcan

yok olmuş cafe grubunun yeni adı zındıklar grubu adamlar mübarek ramazan ayın da ekran karşısın da bile yiyorlar tuncay da noyan da pınar da buket de yıldız da sadece raşit oruç tutuyo ben olsam raşiti desteklerim tuncayı destekleyeceğine

filiz

giden yarışmacılar neden geliyor anlamadım. onların ütopyası bitmişken ordakilerin hakkı ne oluyor

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.