Rüyada Gözyaşı Şişesi Bulmak

           

Rüyada gözyaşı akıtmak, İslami kaynaklara göre, Dökülen gözyaşı soğuk bir his uyandırmış ise aydınlık günlere işaret eder. Ilık gözyaşları ise, kederli, mutsuz geçecek bir döneme girileceğine,  aileden birisinin askere ya da evlenip başka şehre gitmesine de delalet eder. Sadece gözyaşı görmek ise, keder ve sıkıntı, mutluluk, bir tanıdıktan menfeat sağlamak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada gözyaşı şişesi bulmak; bütün bu rüya yorumlarından farklı olarak açıklanabilir. Birikmiş bir sıkıntının birden bire yok olmasına, gelmesi beklenen bir dostun erken gelmesine, ticari hayatta en üst seviyede başarıya. evlat sahibi olmak isteyen bir kadına müjdeli bir haber gelmesine olarak yorumlanır.

Rüyada gözyaşı; eğer kendi göz yaşını görmüş ise, aldığı bir bilgiyle sevinçten deliye dönmesine, hayırlı bir izdivaç için hazırlık yapmaya, işi dolayısıyla başka kente gitmeye, anne ya da babasının rızasını almadan bir iş yapmaya yorumlanır. Rüyada gözyaşı akmaması, gözlerin sulanması ise, gün ışığına çıkma ihtimali olan bir sırra, gizemli bir sevgiliye, haram işlenmiş bir suça ortak olmaya olarak ifade edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.