Papatya Sohbet sitesi

papatya sohbetMazisi eskidir, papatya sohbet bambaşka bir dünya idi diyebilirim. Yeni nesil,  yani Z kuşağı papatya  olarak arama yaptığında karşısına sadece çiçek resimleri çıkar. Oysa ki 90 lı yıllarda sohbet odası çıkardı ve çok da güzel geyik muhabbetleri yapılırdı. Bu oda o yılların efsane sitesi dal net sunucusunun yüzlerce odasından birisiydi. En çok katılım sağlanan zurna, geveze ve papatya odası adeta birer efsane olmuşlardı.

Bu global odalar 2000 yıllarına doğru sohbet sitesi için birer alan adına dönüşüm sağladı. Papatya da bunlarla beraber hizmete sunuldu ancak, nedendir bilinmez adeta yok oldu. Şu anda bu domain hizmet veriyor mu? benim gözüme pek çarpmıyor. Var ise bile sanırım eski günlerinden eser yok, ne duyuyorum ne görüyorum. Peki siz neden böyle bir tanıtım yazısı yazdınız? papatya çiçekler için mi ? hayır.

  • Papatya sohbet odası 16/07/2023 tarihinde sunucumuz da global bir kanal olarak açılmıştır. En azından eski kadim dostlarla belki yeniden iletişim sağlamak amacıyla.
  • Bu  sorguyu yapanlar için biz buradayız, sohbetche.net  olarak aramızda görmek isteriz amacıyla.
  • İtiraf edeyim; Papatya rumuzlu o zamanın en iyi dostlarından biri olan, dj-Papatya belki yeniden aramıza döner amacıyla. Çok kıymetli kardeşlerimizden biri olan papatya ile chat yapma fırsatını yakalama amacıyla.
  • Kısacası o zamanki kadroyu bulmak çok zor ama, üçü beşi belki denk düşer de buraya gelir mi? amacıyla.

Bütün bunlara ek olarak, yoğun rekabetin yaşandığı bizim gibi sunucular her detayı değerlendirmek zorun da. Tanıtım şart, ısrarlar sonucu böyle bir oda açmak tek başına yeterli olmuyor. Yönetim olarak katılımcı sayısını artırmak için reklamların yanı sıra içerik ekleyerek varlığımızı yaymamız gerekiyor.

Papatya Chat Odaları Bedava mı?

Evet, papatya chat odaları bedava üstelik üyelik de söz konusu değil.  Aklınız eskilere hiç gitmesin, o zamanlar o dediğim sitede yetkili olmak için ücret ödemek zorundaydı insanlar. Şimdilerde bu söz konusu dahi değil, hiç bir sitede para lafı edilmez, yeter ki girin ve chat yapın.  Derseniz ki o zamanlar enayi çokmuydu da sohbet yada yetki paralı oluyordu? hemen anlatayım.

  1. Türkiye’yi bırakın dünya genelinde henüz yeni bir akımdı.
  2. Dal net dahil 3 bilemediniz belki 5 site hizmet veriyordu.
  3. Yazılımlar henüz editlenemiyordu.
  4. İnternete erişim çok kısıtlıydı.
  5. İnternet cafeler hangi mİRC scripti masa üstüne indirmiş ise onla bağlanabiliniyordu.

Arz talep meselesi, yakında şu an kullandığınız cep telefonlarını ücretsiz dağıtırlar ise ben şahsen şaşırmam. Bu anlattığım olayı değişik mecralarda da kıyaslamak çok mümkün.

Toplamda aranma hacmi çok düşük olan papatya sohbet keywordü için takribi 400 kelimelik tanıtım yazısı bence yeterli. Biz burada sizleri karşılamaktan muhabbet etmekten onur duyarız, tanışma fırsatı yakalamış oluruz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 67 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2023

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.