Chat Yap Sohbet Et

chat yap sohbet et

Chat Yap

Chat Yap, sunucumuz bu talebe  cevap vermek için kurulmuş olup ziyaretçilerine  online olarak hizmet vermektedir.  Google üzerinden bu şekilde arama yapan  ve bu aramaya yönelik karşınıza çıkan sonuçlar şu şekildedir.

  • Chat yap,   olarak arama yapan kişi sayısı  aylık bin ila on bin kişidir.
  • Bu sorguyu girdiğinizde karşınıza takribi olarak 20.300.000 sonuç çıkmaktadır. Bu da demek oluyor ki, bırakın chat sitelerini en büyük gazetelerden, en büyük TV kanalları dahil bir çok internet sitesi bu konu hakkında iyi ve ya kötü bir şeyler yazmış ve yayınlamışlar.
  • Rekabet oranı düşük görünse de, reklam değeri   az da olsa mevcuttur.
  • Chat yapmanıza olanak sağlayan bir çok site de bu isim hakkını satın almış ve kendilerince bir çaba içerisinde görülüyor.
  • İnsanlar neden bu şekilde arama yapıyor derseniz? google artık sesli aramalar sistemini oldukça geliştirdi. Yani, elinde akıllı telefonu olan bir kişi mavi butona basıp sesli olarak chat yap dediğinde, hemen seçenekleri önüne seriyor.

Bu kelimelere yönelik  makale yazmak pek de akıllıca görünmüyor, yukarıda belirttiğim gibi internet devleri el atmış, bir varlık göstermek çok zor.

Sohbet Et

Sohbet et ile chat yap aslında aynı amaca yönelik  arama terimleridir.  Yazımın üst  kısmında belirttiğim bir çok ortak yanı olsa da bazı kişilerde sohbet et olarak arama yapmaktadır.

Aşağıda sizlere bu verileri açıklayacağım, bu bilgileri google kelime planlayıcı ücretsiz olarak sunmaktadır.

  1. Google üzerinde bu şekilde arama yapan kişi sayısı her ay bin ila on bin kişi arasında farklılık göstermektedir.
  2. Rekabet oranı orta, reklam değeri ise, 0,19 ve 1,21 olarak gösterilmektedir.
  3. Bunu yazdığınızda yada sesli olarak söylediğinizde 0,47 saniye içerisinde karşınıza  86.000.000 sonuç çıkmaktadır.

Bu verileri paylaştıktan sonra  chat yapmak ya da sohbet etmek için en ideal mekanda olduğunuzu belirtmek isterim. SohbetCHE.net   yılların verdiği tecrübe ile sizlere huzurlu, sorunsuz chat sohbet imkanı sunmaktadır.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 199 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 31 Temmuz 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.