Geveze Sohbet

Geveze Sohbet İçin Çizgi Filim Resmi

Geveze Sohbet İçin Çizgi Film Resmi

Geveze sohbet, 29ºC sıcaklık günlerden pazar ve saat 10:09, chat yapmak için ideal bir zamanlama. Hemen hemen her  sohbet platformunda bulunan #geveze sohbet kanalı yine coşkun ırmaklar gibi. Bu makalede sizlere geveze ile alakalı chat sohbet bilgileri sunmayı amaçlıyorum, umarım aradığınızı bulabilirsiniz. Kimsenin tekelinde olmayan, kurumsal anlamda henüz bir varlık sergileyemeyen bu ve bunun gibi yüzlerce muhabbet sitesi bulabilirsiniz.

İnternet ortamında bu sektöre hizmet etmekte olan bir çok platformun geveze sohbet kanalı bulunmaktadır. Aranma hacmi yüksek, trajlı bir çok arama varyasyonunun da bu geveze enflasyonunda etkisi büyüktür. Aşağıda sizlere bu arama terimlerinden yüksek trajlı olanların isimlerini vereceğim.

 1. Geveze sohbet odaları
 2. Geveze chat
 3. Sohbet geveze
 4. Mynet geveze
 5. mırc geveze
 6. Mynet sohbet geveze
 7. Mobilchat geveze
 8. Chat geveze
 9. Yetişkin sohbet geveze
 10. Eski mynet geveze

Bu  arama terimleri sadece on tane ile sınırlı değil elbette, çok daha fazla geveze araması mevcut. Hele ki  bu işin içine cinsellik arayışlarını da eklersek yüzlerce seçeneği de eklemek gerekir. Biz  sohbetCHE.net olarak  seviyeli bir platform olmamızdan dolayı işin o boyutuna hiç girmiyoruz.

Ayrıca gevezenin Türk dil kurumu karşılığı nedir? gibi konulara da girmek istemiyorum. Chat sitesi olarak yazılması gereken neyse onu yazmayı,  konuyu dallandırıp budaklandırmayı da düşünmüyorum.  Sonuç da insanlar bu çeşit kelimelerle çet yapabileceği birilerini aramaktadırlar.

Geveze Sohbet Arama Ve Sorgu Sonuçları

 • Geveze sohbet odaları; her ay 100 ila 1000 kişi bu keywordu kullanmaktadır.  0,33 saniyede 440.000  sonuç sayfası karşınıza çıkıyor. Genel anlamda bu isme haiz domainler ön planda sizlere hizmet verme yarışında ve yoğun rekabet söz konusu.
 • Geveze chat; bin ila on bin kişinin her ay araması bu yönde gerçekleşiyor. 0,39saniyede 530.000 sonuç sayfası önünüze çıkıyor, rekabet oranı düşük gösterilse de reel anlamda yüksek trajlı bir rekabet söz konusu. Yine bu  arama terimine karşılık bir çok domaine rastlamak mümkün ve hatta  her günde artarak devam etmektedir.
 • Sohbet geveze; tersten yazılmış bir arama kelime öbeği lakin yine 1000 ila 10 000  kişi arama gerçekleştiriyor. 0,38  saniye aralığında tam 530 000  sonuç sayfasını google önünüze çıkarıyor. Rekabet oranı düşük, reklam değeri sıfır olarak belirtilmiş.
 • Mynet geveze; geveze kanalı  mynet sitesinde yıldızı parlayan bir kanal olarak daha sonraları site ismi almıştır. O yüzden de özellikle eski kullanıcıları ‘acaba eski dostları bulur muyum’  düşüncesi ile bu aramayı gerçekleştirmektedir. yüz ila bin kişi bu sorguyu yapmaktadır ve 0,42 saniyede 129 000  sonuç sayfasına ulaşmaktadırlar.
 • mIRC geveze;  mİRC sohbet bu sektörün atası olarak bilinir ve  direk yazışmalı chat araması olarak söylenebilir. Geveze eki kullanılarak hedef site arayışı hızlandırılmıştır. Kullanıcılar bu şekilde bir sörf yaptığında karşılarına 0,36 saniyede 14 000 sonuç çıkmaktadır.
 • Mynet sohbet geveze; amaç yukarıda bunun kısaltması ile yapılan sorgu ile aynıdır. 0,43 saniyede 330 000 sonuç sayfası karşınıza çıkar. Reklam değeri ve rekabet oranı 0 olarak gösterilmiş, üstünde çalışılmaya değer görülebilir.
 • Mobilchat geveze;  yani mobil olarak bağlantı kurmak isteyenlerin gerçekleştirdiği bir arayıştır. 0,44 saniyede tam olarak 940 000 sonuç ile rekor kırmaktadır.

En altta sonuçlarını vermediğim üç kelime öbeği aşağı yukarı bu sonuçlarla aynı. V e ki zaten, geveze ile ilgili o kadar çok keyword var ki bu yazı ile açıklamasını yapmak çok zor.

Gevezelik Yapmak İçin En İdeal Sohbet Che

Lakırtı ya da gevezelik yapmak için ideal bir sohbet sitesi arıyor iseniz sohbetche.net sizlere en iyi imkanları sunmaktadır. Burada Türk örf ve adetlerine uygun muhabbet etmek sınırsız ve ücretsizdir. #Geveze kanalımız 7/24 sizlere en ideal ortamı sunmanın gururunu 12 yıldır yaşamaktadır.  Kanalımızda neredeyse m² de 45 kişi bulunmakta ve chat yapmaktadır. Bu da nasıl bir şey derseniz?  sunucumuza giriş yaptığınızda eminim sizlerde fark edecek ve şaşırıp kalacaksınız.

Geveze sohbet için yazılacak o kadar çok şey var ki, sanırım bu yazıyı ara ara güncellemek gerekecek. Neden derseniz? örnek geveze ne demek? ya da gevezenin manası nedir? gibi sorulara bile cevap vermek gerekir düşüncesindeyim. Bir de rekabet oranı çok yüksek bir   sitenin ismi ve üstelik binlerce yazı makale var bu konuda.  Biz bu işin neresinde kalacağız bunu zaman gösterecek, amaç sıfırıncı sıra olsa da nerede çıkarız bilemiyorum. Site tanıtım yazıları belirli kriterlerde yazılıyor ancak, ideal olanı benzersiz içerik üretmek ve yayınlamak.

Geveze Chat Odaları

Öyle tahmin ediyorum binlerce #geveze kanalı an itibarı ile internette mevcuttur.  Nedir bu geveze aşkı, neden bu kadar çok arayan var?

 1. Bu işin öncülerinden olan mynet sohbet sitesinin #geveze kanalı olarak ün yapmıştır.
 2. Daha sonra bu isimde bir site kurulmuş ve oradan gelen kullanıcılarla büyüme göstermiştir.
 3. Kullanıcı sayısı oldukça fazla ve akılda kalıcı bir isim hakkına sahiptir.
 4. Yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı, yeni sohbet siteleri bünyelerinde #geveze chat odası oluşturmuştur.
 5. Aranma hacminin yüksek olması diğer siteleri de bu yöne sevk etmiştir ve etmeye de devam etmektedir.

Bu anlattığım nedenlerden dolayı hemen hemen her sunucu bu isimde bir oda oluşturmuştur. Bazıları kullanıcı sayısı bakımdan iyi durumda olsa da bir çoğu da sadece tabela olarak kalmıştır. Bu arada belirteyim, 21.06.2022 tarih ve saat 17:30 geveze kanalımızda an itibarı ile 342 kişi sohbet etmektedir.

Geveze Chat Odaları Ücretsiz Mi?

Kendi sitemizden bahsedeyim, ücretsiz ve şifresiz olarak burada gevezelik edebilirsiniz. Diğerlerine baktığımız da evet, benim bildiğim kadarı ile hiç bir site ücret talep etmiyor. Sadece bildiği kadarı ile bu domaine sahip web sitesi kanalları kiraya veriyor, adminliği para karşılığı yazıyor. Bu şekilde de bir getiri elde ediyor ve ancak sanırım seo ücreti reklam parası gibi giderleri de cebinden karşılıyor. Amma lakin sadece sohbet amaçlı giren kişilerden hiç bir ücret talep edilmiyor. Zaten ücrette talep ediliyor olsa kimse de orada muhabbet etmez, alternatif çok çünkü.

Geveze Kanalına Mobil Bağlantı Kolay mı?

Çok kolay sohbet imkanı, #geveze ya da diğer global odaları bir tuşla elinizde ki cep telefonuna indirebilirsiniz. Farklı sohbet uygulamaları sizlerin kolayca giriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Zsohbet apleti ve diğer androirc seçenekleri kullanıcıların tercihine bırakılmıştır. Ayrıca mİRC script yine en kısa yoldan masa üstünüze inecek şekilde antivirüs uygulamasından geçirilmiştir.  Rekabet ne kadar çoksa hizmette o kadar çok oluyor ve buda siz değerli kullanıcılara en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.

İlk yıllarda bu kadar hizmeti vermek olanaksızdı, zaten böyle programlar da yoktu. Yıllar geçtikçe her şey kolaylaşıyor ve elbette chat imkanı da gelişim gösteriyor. Yarına ne çıkacak onu biz bilemeyiz ama emin olun çok daha basit programlar bizlere sunulacaktır. Bir 10 yıl öncesini düşünürsek şu an elimizde olanlar adeta bir mucize gibi görünmekte. Her halde bir on yıl sonra mobil olayı bile  çok farklılıklar gösterecektir.

Bu yazımda sizlere geveze sohbet ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştım, verdiğim bilgiler reel bilgilerdir. Amacım bu  başlıkta sıfırıncı sıraya çıkmak olmasa da en azından biz de varız  demek. Sitemize ulaşmak için www.sohbetCHE.net adresini arama çubuğuna yazmak yeterlidir.

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 340 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2022

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.