İzmir Sohbet Chat Odaları

İzmir Sohbet Chat Odaları

İzmir sohbet  ya da İzmir chat odaları hakkında  geniş kapsamlı bir araştırma yaptım.  Ben sizlere Karşıyaka sohbet ya da urla chat odaları gibi hacimsiz arama terimlerinden bahsetmeyeceğim. Türkiye ve dünya genelinden İzmir sohbet arama terimini kullanarak chat yapmak isteyenlerin sayılarını vereceğim. Ayrıca, İzmir chat ve bu arama grubuna dahil bütün kelime öbeklerinin bilgisini paylaşacağım.

İzmir Sohbet

Hellen uygarlığını teleffuzu ile smirni yani İzmir metrepol illerimizden biridir. Bu yüzdendir ki sitemiz bünyesinde bulunan şehir sohbet odaları içerisinde ayrı bir yere sahiptir.  #İzmir Sohbet global odalarımızın 2. sırasında yer almaktadır. Kanal founderi Karşıyakalı, yardımcısı sop, ÇeşmeGüzeli nickli arkadaşlardır. Online katılımcı sayısı akşam 22:00  dan sonra takribi 150  bazen 200 kişiye ulaşmaktadır.  İzmir’in coğrafi olarak bütün bilgilerini yine sitemiz üzerinden takip edebilir, ansiklopedik bilgileri derslerinizde de kullanabilirsiniz.

izmir sohbet

izmir sohbet

İzmir chat ya da İzmir sohbet gibi arama terimlerini google üzerinde taratırsanız kısa sürede sohbetche.net adresine ulaşabilirsiniz.  Sisteme erişim çok kolaydır, geçici bir isim yazarak muhabbet ortamına katılabilirsiniz.  Şimdi sizlere bu iki grup arama terimlerinin gerçek sayılarını vereyim.

  1. İzmir chat sitesi: Her ay ortalama bin ila on bin kişi Türkiye ve Dünya genelinden bu arama terimini kullanıyor.   Rekabet oranı düşük gösteriliyor olsa da bu kelimelere yönelik alan adları kullanımdadır.  O yüzden özellikle sohbet sitesi sahipleri ya da editörleri   bu iki kelimeye yönelik tek başlık altında makale yazmazlar.
  2. İzmir Chat: yüz ila bin kişi her ay bu şekilde muhabbet edebileceği  arkadaş aramaktadır. Rekabet oranı düşük, aranma hacmi yine düşük olsa da yine alan adları ful dolu görünmektedir.

İzmir Sohbet Odaları

İzmir sohbet odaları başlığı altında binlerce belki de on binlerce  yazı, makale  türü çalışmalar önünüze çıkabilir. Amaç yine İzmir’li ziyaretçi kitlesini sunucuları üstünde buluşturabilmektir.  İşin aslı bu şekilde bir oda yada odalar asla mevcut değildir, gerçekliğe aykırı bir şey. Siz hiç üç kelimelik bir chat platformu gördünüz mü? yok ama, bu şekilde bir aranma hacmi var. Durum da böyle olunca  hemen değerlendirilmeye çalışılmaktadır, bu şekilde ziyaretçi kasması yapılmaktadır.

İzmir sohbet odaları: google arama motoru üzerinde her ay 100 ila bin kişi bu şekilde arama yapmaktadır. Rekabet oranı düşük, sanırım uzun üç kelimelik bir arama terimi olduğu için alan adı boş.  Bu aramaya yönelik açıklayıcı bir kaç bilgi daha paylaşmak istiyorum çünkü, farklı seçenekler işin içine girmektedir.  öyle ya, koskoca İzmir, nüfus yoğunluğu fazla farklı arayışları olanlarda elbette olacaktır.

İzmir Evli Sohbet

İzmir evli sohbet yukarıda bahsettiğim farklı arayışları olan kişilere yönelik bir  grup arama terimidir.  Bu başlıkla alakalı hiç bir sitede  herhangi bir oda bulamazsınız. Evli sohbet  kanalı  bütün bu aramalara yönelik olarak üç beş sitede kullanılmaktadır. Yani siz İzmir’li evli çiftlerle chat yapmak için araştırısınız ama, nafile farklı şehirlerden ziayertçi kitleleri ile aynı yerde kendinizi bulursunuz.

İzmir evli sohbet: aranma hacmi düşük görünse de bunun varyasyonları sayıyı artırır.  Örnek verecek olursam; İzmir evli chat, İzmir evli çiftler gibi. Üstelik ben sizlere en masumlarını yazdım, cinsel sohbetlere yönelik bir arama terimi eklemedim.

İzmir Chat Muhabbet

Yüz kişi ila bin kişi İzmir chat muhabbet yazarak arama yapıyor, amaç aynı,  gaye aynı İzmir muhabbet.  Sonuç olarak İzmir’den bay ya da bayan arkadaş bulmak, muhabbet etmek.  Ben sizlere İzmir ili için  internet ortamında yapılan arama sorgularından bir kaç örnek verdim. İnanın  eğer hepsini yazacak olsam sayfalar dolusu bir makale olur.  Türkiye’min her ili, ilçesi mahallesi köyü aynı güzellikte insanlarla dolu, ayrım yapmaksızın hedefimiz bütün sohbet severleri aynı çatı altında toplamak.  Sohbetche.net tanıtım yazıları içerisinde bu akşam sizlere İzmir Sohbet kanalı hakkında genel bilgiler sunmaya çalışmıştır, saygılarımla.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 27 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.