Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

İstanbul’da Boğaza Karşı Sohbet Edilecek Yer

Şehir sohbet odaları,  en kısa anlatımla size en yakın bölgeden  arkadaş edinme imkanı sunar.  İl il sohbet odaları bu amaca yönelik  hizmetleri içerisinde barındıran sunuculardır. Diyelim ki: Mersin’de ikamet ediyorsunuz ve hayata gerçekçi bakan birisiniz. Bu durumda sanırım size en yakın bölgeden yani Mersin‘den birisi ile tanışmak istersiniz.  İşte bu amaca yönelik olarak   şehir sohbet odaları  hemen hemen her sunucuda mevcuttur.

Türkiye’de 81 tane il olduğuna göre kendinize en yakın bölgeden bir arkadaş bulma şansınız oldukça yüksek. Bırakın illeri,  ilçeler mahalleler için bile oluşturulmuş sohbet odalarına rastlamak oldukça mümkündür.  Burada dikkat edilmesi gereken konu şudur: acaba siz  girdiğiniz sitede gerçekten kendi şehrinizden birilerini bulabilecekmisiniz? Oldukça zor, imkansıza yakın demeyelim ama şansınız bence oldukça düşük. SohbetCHE.net olarak bizim serverimizde de  #Adanasohbet, #İstanbulsohbet gibi global kanallar mevcuttur ama, bu kanallarda sadece o ilin insanları muhabbet etmemektedir. Şunu da belirteyim, var, diyen de yalan söyler.

Şehir Chat Sohbet Odaları Ücretsiz mi?

Yazışmalı chat odalarının hepsi ücretsizdir, zaten yoğun rekabet ortamı var ne parası, ne ücreti.   Lakin, farklı arayışları olanlar hele ki kameralı chat sitelerine giren, özellikle erkek kullanıcılar için durum farklı tabi ki. Çok detaya girmek istemiyorum, şuh bir resme kanan çok.

Üyelik aidat ve benzeri hiç bir uygulama söz konusu dahi değildir, yakın zamanda da olacak gibi görünmüyor.  Şehir chat sohbet odaları  sadece  fake bir rumuz yazılarak girip muhabbet edebileceğiniz mekanlardır.

İl Sohbet Odaları İsimleri

Türkiye’nin bütün illeri adına sohbet kanalları mevcuttur, il sohbet  ya da Şehir sohbet. Bunların her ikisi de aynı amaca yönelik arama terimleridir, en yakınından arkadaş sevgili bulma olayıdır. Bunlara ek olarak özellikle İstanbul’un bir çok ilçesine dair sohbet odaları mevcuttur, 81 artı bu ilçeleri de eklersek bu sayı yüzü çok aşar.  Yine de bilgi amaçlı  bir kaç isim vereyim.

  • #Taksimchat
  • #Üsküdarsohbet.
  • #Sarıyersohbet
  • #Ümraniyechat
  • #Ataşehirchat

Bütün bu yazdıklarımın yanı sıra benim bilmediğim emin olun mahalle isimlerine yönelik chat odaları da mevcuttur. Olay en yakınında bir arkadaş bulup İnternette tanışıp reel hayata yönelik ciddi ilişkiler kurabilmek.  Var mı? bu şekilde tanışıp ciddi ilişkiler kuranlar derseniz: evet var, hem de düşünülenden çok fazla.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 583 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 10 Ağustos 2021

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.