Evli Chat Sohbet Aramaları

Evli Chat Sohbet Aramaları

Evli chat ya da evli sohbet   yazarak arama yapan internet kullanıcılarını sohbetCHE.net sitesini tavsiye ederim.  Bu yazımda sizlere bu konu hakkında çok detaylı bilgiler sunup, sonuçlarını da paylaşacağım.  Neden böyle bir yazı yazmak istedim? nedir bu evli chat, evli sohbet muhabbeti? biraz açıklamak istiyorum.  Ayrıca,  bu arama terimlerinin türevleri neler?,   ortalama kaç kişi bu şekilde muhabbet etmek istiyor? bütün bu bilgileri bu sayfada bulabileceksiniz. Öncelikle şunu belirtmek isterim sunucumuz kaliteli sohbet siteleri arasında saygın bir konuma sahip ve bu ilkesinden asla taviz vermeyen bir anlayıştadır.  Bu yüzden sizlere konu başlığına dahil edilebilecek olan cinsel içerikli arama terimlerinden bahsetmeyeceğim.  Biz Ülkemizin örf ve anenelerine uygun şartlar taşıyan içerikleri sitemizde barındırmaktan gurur duyuyoruz.  Ziyaretçi kitlemizi belirlerken titizlik göstermek mecburiyetindeyiz çünkü; sohbet odalarımızda birbirinden kaliteli insanlar muhabbet etmektedir.

evlichat

evlichat

Nedir Bu Evli Chat Sohbet Muhabbeti?

Derin bir konu, google üzerinde bu şekilde arama yapanlar sanırım çok da masumhane bir arayış içerisinde olmaması gerek.  Evlilerle sohbet etmek isteyen yine evli ya da bekar   kişiler olsa gerek diye düşünmekteyim.  Evli chat deyince evi olan kişiyle muhabbet isteği olmasa gerek, milyonda bir belki diyelim.  Genel anlamda tabi ki her insanın sosyalleşmeye ihtiyacı vardır, olması da gayet doğaldır.  Evlilerle chat yapma ihtiyacı niye hasıl oluyor onu anlamakta biraz zorluk çeksem de neden nasıl oluyor biliyorum. Nereden biliyorsun derseniz; uzun yıllardır hobi amaçlı olarak bu sektörde  sizlere faydalı bilgiler kodlar sunmaktayım.  Evli sohbet muhabbeti bence geyiklerin en en traji komik  olaylarından birisidir.  Yalan karşılıklı olarak sıkça söylenir, hem bayan bilir  konuşulanların yalan olduğunu hem de erkek bilir.  Sizlere   sahte rumuzlar dahilinde evli sohbet nasıl yapılıyor kısaca  bir betimlemeyle sunmaya çalışayım.  Diyelim ki evlilerden birinin rumuzu serpil olsun diğeri de kenan, selamlaşmalardan sonra tanışma.  Sonrasında özel oda da serpil ve kenan  koyu bir muhabbete başlıyor.

 • Kenan: serpil hanım mutsuz bir evliliğim var, kafayı yemek üzereyim.
 • Serpil: canınızı sıkmayın her şey düzelecektir.
 • Kenan: 10 yıldır düzelmedi, hiç umudum kalmadı, boşanacağım.
 • Serpil: bende mutsuzum ama, çocuklar, onlar için katlanıyorum.
 • Kenan: aynen bende öyle ama artık dayanılmaz oldu.
 • Serpil: neden anlaşamıyorsunuz?
 • Kenan: Bir hafta sonu halı saha maçım var, ona da izin vermiyor artık.
 • Serpil: olmaz ki sende insansın, izin vermesi lazım, ben eşime hiç karışmıyorum.

Ve artık serpil ile Kenan her akşam bu sunucuda buluşup saklı gizli sohbet etmeye başlar. Aslında genellikle erkekler bu konuda çok daha büyük yalancıdır, bayanlar biraz daha dürüsttür. Sonuç itibarı ile bu  yazdığım muhabbet en masumudur bu sohbetlerin, günler geçtikçe derinlere inilir. Bazı kişiler ise direk evli bayanlarla cinsellik konuşmaya başlar, muhtemelen de o muhabbet ilk ve son olur. Daha zeki insanlar ise   cinselliği en son plana saklar, önce tartar, bilgi fikir sahibi olur.

Evli Chat Sohbet Sitesi

Özellikle evlichat ya da evlisohbet birleşik olarak yazılarak arama yapıldığında  sonunda com, net, org, life, xyz li bir çok site vardır.  Bütün amaçları ve varlıkları bu gayeye yönelik değildir, sıradan sohbet sitesi, gir chat yap. Siz sanmayın ki; evli chat yazarak bulduğunuz bir sitede hep evli çiftler var, mümkün değil, sıradan ziyaretçilerin olduğu mekanlardır. Zaten özellikle evli bayanlar kolay kolay, çok samimi olmadıktan sonra bende evliyim demez. Sitenin müdavimlerindense çok yakın arkadaşları evli olduğunu bilir ancak, onlarda açık etmezler. Sizde girdiğiniz bu sitenin müdavimlerinden biri olursanız zaten zaman içerisinde kimin evli olduğunu, kimin kaç çocuğu olduğunu, dulunu bekarını öğrenebilirsiniz.

 Evli Chat Sohbet Aylık Arama Sorguları

 1. Evlichat:  birleşik arama terimi, her ay bin ila on bin kişi sorguluyor.
 2. Evli sohbet:  her ay on bin ila yüz bin kişi bu şekilde muhabbet edebileceği bir platform arıyor.
 3. Evli çift sohbet: bin ila on bin kişi  sorguluyor.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 46 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 21 Ağustos 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.