Türk sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu gece sizlere Türk sohbet başlıklı yazımda %100 Türkçe ve yine %100 Türk sohbet odaları hakkında bilgilendirme amaçlı bir yazı hazırladım. Elbette ki yazılarımı takip edenlerin çok iyi bildiği gibi %100 özgün içerikli bir çalışma olacak. Bu konuya vakıf olmayanlar için önce şunu belirteyim; sohbet programları farklı dillere uyarlanabilen sistemlerdir. Çoğunlukla İngilizce dilinden çeviri yoluyla dil seçeneğine uyarlanmaktadır. Bu yazımda her zaman olduğu gibi belirtmek isterim ki, ırk, din, dil ayrımı yapmam yapılmasını da sevmem. Türk sohbet odaları ya da Türk sohbet olarak arama terimleri kullananlar genellikle yurt dışında yaşayan gurbetcilerimizdir. Bu yüzden farklı düşüncelere kapılmanın hiç bir anlamı yok. Mesela Türk sohbet siteleri gibi arama terimleri kullanan sayısı da epeyce vardır. Yine amaç aynıdır, Türkçe dili kullanılan bir sohbet sitesi bulmak ve orada biraz zaman geçirmek.

Türkiye lokasyonlu bütün siteler zaten Türkçe dili kullanmaktadır. Yazılımları kullanıcıya göre editlenmiş, server yönetim panelleri ise yine İngilizce’dir.  Site yöneticileri kendilerince düzeltmeler yapmaktadırlar.

Türk sohbet araması yaparak sitemize gelen sohbet kullanıcıları için genel kurallardan bahsetmeyeceğim. Zaten statüse /motd yazarak bu kuralları görebilir, ona göre hareket edebilirsiniz. Ama şunu kesin olarak belirteyim ki, sitemizde seviyeli sohbet hizmeti verilmektedir.  Yani sistem içerisinde lütfen genel ahlak kurallarına uygun hareket edelim. Maksadımız sadece biraz sohbet edip, iyi vakit geçirebilmek. Eğer sizlerde bu düşüncede iseniz BURAYA tıklayarak sisteme geçiş yapabilirsiniz.

One Comment

  1. Gerçekten kaliteli ve seviyeli sohbet için dikkatli olmak gerekiyor. Sohebtche.net kesinlikle doğru adres.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.