Web Sohbet Girişi

Bir  sohbet siteniz var ise, web sayfanızdan sohbet girişi  olmuyorsa işiniz çok zor. İmkansız hatta,  reklam veririm ziyaretçi toplarım diyorsanız bence kapatın gitsin o siteyi.

İnternet zaten çöp sitelerle doldu taştı bile, sağdan soldan üç beş user ayartmakla olmaz. İlla ki web sitenizi en azından bir kaç kelimede önlere çıkarmanız lazım. Devir değişti  artık insanlar mİRC programları kullanmak istemiyor, web sohbet girişi hem deha kolay, hem de gizli.  Gizli derken,  mİRC  script indirirseniz masa üstüne veya cep telefonunuza elbette ki görenler olacaktır.  Oysa ki, canınız chat yapmak istedi, girdiniz bir web sayfasına sohbet girişine tıklamanız yeterli. Artık bu işler çok kolaylaştı, girdiğiniz sitede gönlünüzce yazıştınız, geyik yaptınız ve sonrasında çıktınız. Hiç bir iz bırakmış olmazsınız, gizli gizli muhabbet kervanına katılmış olursunuz. Emin olun bir çok kimse bu şekilde chat yapıyor, vakit geçiriyor.

Web sohbet

web sohbet Sitesi görünümü

Webde Sohbet Etmek Kolay mı?

İnanamayacağınız kadar kolay, resimde gördüğünüz  gibi hemen önünüze sohbet girişi çıkar. Yapmanız gereken şahsınıza münazır bir rumuz yazmak ve giriş butonuna tıklamak. Oto olarak global sohbet odalarına direk geçiş yapmış olursunuz. Diyelim ki bir web sayfasına girdiniz, yapmanız gerekenleri adım adım aşağıda belirtiyorum.

  1. Kutucuğa  bir rumuz yazın, illegal bir rumuz olmasın özellikle, cinsel çağrışım yapan rumuzlardan olmasın. Öyle yaparsanız hepsi demeyelim de, bir çok sunucu sizi oto olarak sistem dışına itecektir.
  2. Özellikle mobil sohbet siteleri,  sizlerin rahat bir şekilde chat yapmanıza olanak sağlayan sistemleri içlerinde barındırırlar.
  3. Appele  ve playstore girişleri web sayfalarının ön planında karşınıza çıkar, giriş yapmakta hiç bir sıkıntı olmaz.
  4. Bir internet ağınız var ise chrome ya da herhangi bir arama motoruna chat yada eşanlamlı bir kelime yazmanız yeterli olacaktır.
  5. Bunu yazdıktan sonra zaten önünüze muhtemelen bir sohbet sitesi çıkacaktır.
  6. Saniyesinde kutucuğa nick yazıp entırlamanız yeterli olacaktır.

Web Sayfaları Uyumlu Olmalı

Elbette ki  girdiğiniz sitenin öncelikle mobil uyumlu olması lazım, her şartta web de sohbet edebilmek için web teması uygun olmalı.  Gazete ya da e ticaret sitelerinde chat yapma olanağınız yok, mutlaka sohbet sitesi olmalı. Size açılan ilk pencere de de chat girişi olmalı.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 262 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 26 Ekim 2021

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.