Rüyada Yumurta Görmek

           

Rüyada yumurta görmek nedir? Bu rüyanın yorumu için çok derin ve kapsamlı araştırmalar yaptım, sonuçlarına eminim sizlerde şaşıracaksınız. Öncelikle Google arama motorunun bilgilerini sizlerle paylaşmak isterim. Rüyada yumurta görmek yazarak araştırma yapan kişi sayısı ortalama olarak ayda tam 40.500 kişi, evet evet tam tamına kırk bin beş yüz kişi bu sorguyu yapıyor, bu Google kelime planlayıcısında alenen görülmektedir. Bu kelimeler ile yapılan sorgu sonucu Google 512.000 sonuç gösteriyor. Ülke nüfusunun 80 milyon olduğunu düşünürsek, her gün bu rüyayı gören kişi sayısının da büyüklüğünü görebiliriz. Bu bilgiler ışığında şimdi sizlere rüya tabiri yapan sitelerin ve bu konuda hakim yorumcuların ortak görüşlerini vereyim.

Rüyanın yorumu ise, ortak hakim görüş, hayırlı bir rüyadır, evlilik habercisi, bereketin timsali, hayırlı bir evladın müjdecisi olarak işaret edilmektedir. İçinde yaşadığınız hayat standartından bir kaç kademe yükselecek, hayalini kurduğunuz bir eve sahip olacaksınız. Çok güzel bir kadınla tanışmaya, umulmadık bir biçimde hanede para birikimine, aile ve yakın dostlarınızın bir arada olacağı düğün, nişan, yaş günü gibi bir toplantıya, işlerinizin açılmasıyla, yardımcı olacak yeni bir elemana rivayet edenler büyük çoğunluğu oluşturmaktadır.

Rüyada yumurta kırmak,  olumsuz hakim görüş yoğunluktadır, şer olarak işaret edenler azımsanmayacak kadar çoktur. Rüyada yumurta görmenin farklı şekilleri vardır, bunların belkide tek olumsuz örnek oluşturanı budur. Evlat hasretine, evlat acısına, bekar bir kız ise, evlilik vaadiyle kandırılmasına, Yıllarca yemden içmeden biriktirmiş olduğunuz paranın yitimine, ticari hayatınızda, yanlış alacağınız bir mal dolayısıyla müflis bir insan olacağınıza rivayet edilmektedir.

Rüyada bir sürü beyaz yumurta görmek,  ortak hakim görüş, hayırlara yol açan bir rüyadır. İkiz çocuklara, bebeği olmayana hayırlı evlat habercisine, gayri menkul almanıza, hiç çalışmadan zengin olacağınıza, kalabalık, mutlu bir aile toplantısına katılacağına rivayet edilmiştir.

Tüm bunlara ek olarak kısa notlarımızda, hakim görüşlere yer verdik. Çiğ yumurta yemek, keder, eşi aldatıp pişmanlık duyma, hak etmediği bir haram kazancı ailesine götürmeye işaret edilmiştir. Yumurtanın kabuğunu yemek, gizli saklı bir şeyin açıklanmasını sağlar, sırrı açığa çıkarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.