Rüyamda Alyans Buldum

           

Rüyada alyans bulmak; rüya tabircilerinin ender konularda anlaşabildiği, nadir konulardan birisidir. Hayırlara vesile, evliliğe işaret, mutlu bir aile kurulacağının habercisi olarak yorumlanmıştır. Her kim ki rüyasında alyans ya da altın yüzük bulmuş ise, mutluluğun habercisidir. Hatta, iddialı bir şey daha söylemem gerekirse;  sakın sakın, İnternet de site site gezip bu rüyanın yorumu acaba nedir? diyerek arama yapmayın. Ortak bir görüştür bu, hemen hemen bütün rüya tabiri yapan siteler iyi bir kısmetin habercisi olarak yorumlamış, bu kısa cevabı uzun bir yazıyla süslemişlerdir.

Rüyada alyans takmak ise, evli bir bayan yada bay görmüş ise, haneye bir çocuk habercisidir. Bekarlar görmüş ise, evlilik için hareketlenme olacak demektir. Dul bir bay ya da bayan görmüş ise, hayırlı bir izdivacın işareti olarak yorumlanır. Rüyada parmağınıza tanımadığınız birisi alyans takmış ise, ani bir kararla evlenecek, düşünmeden verilen bu kararın zaman içinde doğru bir karar olduğunu anlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada alyansı kaybetmek ise, biraz üzüntüye, sıkıntılı günlere, geçici de olsa talihsiz olayların yaşanmasına işaret eder. Evliyseniz boşanıp dul kalacağınıza, aile içinden birisinin uzak bir yere gideceğine ve bu vesile ile ayrılık acısı yaşayacağınıza işaret edilmektedir. İslami bir kaç kaynak ise, hane içinde kıymetli bir eşyanın kaybolacağı, ya da çalınacağı rivayet edilir. Yine hane içindeki bu kayıp kıymetli eşya dolayısıyla büyük huzursuzlukların habercisi olarak da rivayet edenler çoğunluktadır.

Rüyada alyansı atmak; içinizdeki sıkıntılardan kurtulacağınıza, saklamakta çok zorlandığınız bir sırrın ortaya çıkmasına, bir arkadaşınızın sizden olmayacak bir yardım istemesine yorumlanır. Farklı görüşler de vardır, evliyseniz, dul kalacağınıza, kıymetli bir eşyayı kaybedeceğinize, hane içinden birinin büyük bir para kaybedeceğine işaret eder. İslami rüya tefsircilerinin görüşleri de pek farklı değildir. Bir kaç yorumcu, rüyanın tersi olur düşüncesiyle, hayırlı bir izdivaca, kıymetli bir eşyanın bulunacağına, büyük bir mirasın habercisi olarak tefsir etmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.