Rüyada İnek Görmek

           

Rüyada inek görmek nedir? sorusunun cevabı, ineği nasıl gördüğünüzle alakalıdır. Eğer sadece bir inek görmüşseniz berekete, sağlıklı bir yaşantıya, kısmet açıklığına, uzun zamandır müjdesi beklenen, ama bir türlü gelmeyen müjdeyi almaya, hayırlı bir kız evlada, mal, mülk sahibi olmaya, iyi bir hasat sezonunun yaşanacağına, şanslı bir geleceğe işaret eder.

Rüyada sarı inek görmek; memleketten gelecek hayırlı bir havadise, helal kazançlar sağlayıp mutlu bir aile yaşantısına, kız bebeği müjdesine, büyük bir miras haberine, çalınan kıymetli bir eşyanın bulunacak olmasına, ticari bir kazanç sağlamaya, maddi değeri yüksek bir iş makınası, traktör, biçerdöver ya da greyder gibi bir iş aracı almaya olarak yorumlanır.

Rüyada kara inek görmek; rüyanızda siyah bir inek görmüş iseniz; bereketsiz bir yıla, hayırsız, faydasız bir evlada, sıradan bir yaşantıya, gurbetlik çekmeye ve bir ayrılık acısı yaşayacağınıza tabir edilir.

Rüyada siyah beyaz inek görmek; normal yaşantınızın devamına, ikiz, biri erkek biri kız çocuğunuz olacağına, önce kaybedip, çok üzülüp, sonra ise kaybedileni bulup sevinmenize, sınav, hasat sonuçlarından memnun kalmayacağınıza, iş yerinde ufak tefek sorunlar ile mücadele edeceğinize işaret edilir.

Rüyada sütü olmayan inek görmek; bereketsiz bir hasat sezonuna, çocuksuz bir evliliğe, bereketsiz bir paraya, kazancı az bir iş bulmaya, işlerin çok kötüye gitmesine, büyük bir mirasın aile fertlerinden birisi tarafından engellenmesine, eşinden ayrılmaya, dul kalıp çocuksuz bir yaşantıya tefsir edilir.

Rüyada sütü akan inek görmek; kısmetin taşacağına, büyük bir mirasın heba edilmesine, ileri yaşta hamile olmaya, kıymetli bir mücevher bulmaya, iyi bir haber almaya, bir devlet büyüğünün haneye misafir gelmesine, gemi ile çıkılacak bir seyahate, çok bol, bereketli bir hasat sezonuna, nişan ya da düğün gibi hayırlı bir kalabalığa tabir edilir.

Rüyada boynuzlu inek görmek; faydasız bir evlada, hayırsız bir komşuya, aile içinden birisinin düşmanlığına, yapılacak bir mücadelenin kazanılmasına, ticari hayatınızda sizi ezmek isteyen, dost görünümlü bir düşmana, hane içine gelecek bir damat adayına, önünüze çıkacak olan bir zorluğu, azminiz ve mücadeleci gücünüzle yenmenize olarak yorumlanır.

Rüyada kuyruksuz inek görmek; özünde çok iyi ama fakir bir damat adayına, önceleri aksi, huysuz iken sonradan mütevazi olacak bir eşe, evlat bekleyene müjdeli bir haber, fazla yorulmadan kazanılacak bir servete, iffetsiz bir kadınla izdivaca, zinaya düşkün bir erkek eş adayına olarak söylenebilir.

Evin içinde inek görmek; en hayırlı rüyalardan birisi olarak söylenebilir. Haneye müjdeli bir haber gelmesine, evlilik çağı gelmiş kıza görücü gelmeye, haneye gelin gelmesine, yeni bir ev, yeni bir arsa, araç  ya da kıymetli bir mücevher alınmasına,  hane içine uğurlu bir yaşlının gelmesine, kısmeti bol bir misafirin  gelmesine tabir edilir.

Rüyada inek pisliği görmek; hem iyi, hemde kötü manada yorumlanabilir. eşin zina yaptığına, istenmeyen bir damadın ya da gelinin hane içine gelip yerleşmesine, aile içinde çıkacak ve huzuru bozabilecek bir dedikoduya, istenmeyen misafirin yatılı gelmesine işaret edilir. İyi yorumlar ise; pislik bereketi gösterir, en kıdemli rüya içinde pislik olanlardır. Büyük bir kısmetin aniden hane içine gelmesine, apansız gelen sevilen bir misafire,  habersizce uzaktan gelen evlada, hiç beklenmeyen büyük bir servetin miras olarak gelmesine, hiç zorlanmadan kazanılan bir paraya, hane içinde olan ancak, değerini sonradan anlayacağınız bir eşyaya, evin önündeki kör kuyudan çıkacak olan suya işaret edilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.