Rakipsiz Sohbet Sitesi

Rakipsiz Sohbet Sitesi

Rakipsiz Sohbet

Rakipsiz Sohbet

Rakipsiz sohbet,  sloganı rakibi olmayan sohbet sitesi ayrıca şahidim; seçkin insanlar topluluğudur. Burada muhabbet etmenin keyfini yaşayanlardan birisi olarak tavsiye ettiğim sunuculardan birisidir. Benim orada bulunduğum zamanlarda AntepLİ sunucu sahibi, Anti admin olarak görev bölümü vardı, şimdileri pek bilmiyorum.  Site tanıtım yazılarım da  gördüğüm hataları ve güzellikleri  açıkça belirtiyorum, umarım site yönetimi anlayışla karşılar. Öncelikli olarak burada yaşadığım bir olumsuzluk ve neticesinde orayı terk etmemden bahsetmek istiyorum. Hiç alakasız bir ban yerseniz elbette sizlerde unutmazsınız. Sanırım Hülya nickli bir bayan adminle aramızda geçen diyalog sonrası atılan haksız ban.

  • Nuh; (radyoda çalan şarkı) sözlerinden bir iki cümle (aşağıda).
  • Nuh; neredesin sen.
  • Nuh; kiminlesin sen.
  • Hülya; nuh sen kime diyorsun onları.
  • Nuh; hiç kimseye.
  • Hülya; ben sizi anlamakta zorlanıyorum.
  • Nuh; anlamaya çalışmayın.
  • Hülya; o zaman anlamadığım şeyleri yazmayın.
  • Nuh;  e sizde o güzel kafanızı anlamaya çalışmakla yormayın.

Bu yazışmanın ardına Hülya  yapıştırdı banı bana. Aslında buraya kadar bir şey yok, olabilir. Ancak, bundan sonrası garip geldi bana nedeni ise; Şikayet hakkımı kullandım. Önce ANTİ nickli arkadaşa  ulaşmaya çalıştım olmadı. Operhelp kanalına girdim oradaki bir bayana durumu izah etmeye çalıştım olmadı. Antepli arkadaşın özeline durumu yazdım görmezden geldi.  E daha ne yapacağız, bizim kültürümüzde sövmek hakaret gibi eylemler yok. Rakipsiz sohbet maceramız burada bitmiş oldu, öyle ya alternatif site de oldukça fazla.

Rakipsiz Sohbet Kameralı Mı?

Hayır bu sitede kamera özelliği yok, sıradan bir mİrc sohbet sitesidir. Z sohbet kullanılan bütün siteler bu türlü yanılgıları da bünyesinde barındırmaktadır.  Rakipsiz sohbet yönetimi bunu bilerek mi yapıyor yoksa bilmeden mi? işin o tarafını bilemiyorum. Bu sunucuya giriş yaptığınızda  üst tarafta kameralı sistem yazıyor olsa da dediğim gibi öyle bir uygulamaları yok.

Domain Otoritesi Ve Web yapılandırması

Rakipsiz sohbet domain otoritesi olarak epey güçlü durumda. En basit anlatım ile, bu sorgu ayda bin ila on bin kere googlede aranmaktadır.  Web yapılandırması, daha ziyade yetişkin sohbet üzerine kurgulanmış, yaklaşık bin kelimelik makale yazımları ile kasma gayretinde. Headder linkleri   hırslı bir şekilde  kelimede yükselme çalışmaları olarak görünse de spam riskini de taşımaktadır. Rakipsiz sohbet sanırım maxsimum düzeyde spam riskini göz önüne almıştır. Düzelttiler mi? bilmiyorum ama bir ara web içeriklerinin arkasında görünmez yazı ile kasma çalışmalarını görmüştüm.  Sohbet kelimesin de bir ara 1. sayfaya gelen bu site son günlerde hangi sıralamalarda pek bilmiyorum.

Yukarıda yazdıklarım   sadece benim tahmin ve ön görülerimden oluşmaktadır. Bu arkadaşlarda emek veriyorlar, şahıslarını pek tanımasam da izlenimlerim iyi insanlar olduğunu göstermektedir.  Domain otoritesi çok iyi bir şey evet ama, bu domainlere yönelik kasma çalışmalarının da olması gayet doğal. Bu yüzdendir ki rakipsiz sohbet sitesinin sahiplerinin anlayışlı olmasını bekliyorum. Düşünün ki sizlerde tr sohbet, mynet sohbet ya da lafazan sohbet gibi domainlere yönelik makaleler yazıyorsunuz.

Son yıllarda  bu platformlarda ki olağan üstü artış neredeyse   m²  ye 5 ziyaretçi düşecek şekle gelmiştir.  %100  memnuniyet sağlamak oldukça güç ve imkansıza yakın bir olgudur. Rekabet her sektörde olduğu gibi bu alanda da oldukça çetin geçmektedir.

Mobil Rakipsiz Sohbet Bağlantısı

Bütün akıllı telefonlardan kolay bir şekilde sohbete bağlanabilirsiniz.  Androirc uygulaması sizlere en basite indirgenmiş chat seçeneği sunmaktadır. Son yıllarda mobil bağlantı oranı neredeyse %80 oranlarına ulaşmıştır, masaüstü bağlantı oranı çok düşmüştür.  İnternetin çektiği her yerde dağlarda, denizlerde trenlerde sohbet imkanı sizleri beklemektedir.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 17 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 21 Aralık 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.