Lafazan Sohbet

Lafazan Sohbet

Lafazan sohbet iyi insanlar topluluğudur, Nur, Ece, DJ-janset ve toprağım m3m3m3m3,  bu iyiler yönetim kadrosundadır. Burada muhabbet etmenin ayrıcalığını giren herkes eminim hemen anlayacaktır.

Bu makalemde sizlere lafazan sohbet sitesi  hakkında genel bilgiler vermeyeceğim, lafazanın kelime anlamı nedir? hayır bundan da bahsetmeyeceğim.  Darılmayalım, incinmeyelim,  amacım kendimi test etmek, lafazan sohbet başlıklı bu makale sıralamada kaça çıkacak.  Bekleyip göreceğiz, 1. sayfa 1. sırada çıkacak diye bir hayalim de yok üstelik.

lafazan sohbet

lafazan sohbet

Ola ki bu yazım iyi bir yerde çıkarda bu sitenin sahibi ya da, rumuzlarını verdiğim arkadaşlar bana sitem etmezler.  Yazımın ilk başında da belirttiğim gibi hepsi iyi insanlar, egoları yok  iyi niyetleri ile sunucularına faydalı olmaya çalışıyorlar. Peki sen nereden biliyorsun, biliyorum çünkü, eskiden ara ara da olsa lafazan sohbet müdavimiydim. Peki neden böyle bir paylaşım yaptın derseniz, elbette ki ben de sunucuma ziyaretçi kazandırmayı hedefliyorum. Getirisi ne olur derseniz?

  • Lafazan sohbet aranma hacmi ayda bin ila on bin, getirisi olabilir.
  • Bu başlık iyi yerde çıkar ise,   o sitenin yöneticileri ‘bu da neymiş’ diyerek en azından yazıya göz atarlar.
  • Bir kaç yazıma köprü atacağım, uygun bir başlık.
  • Kendimi kurdum, bu başlıkla nerede çıkacağım çok önemli, seo için arge çalışması.
  • Bu sitenin sayfalarını inceledim, hırslı arkadaşlar spam  riski yüksek bir site. Açıkçası emek veriyorlar öyle bir şey de olsun istemem ama,  google bu, zamanında bana olmuştu.

Lafazan mİRC sohbet Sitesi

Lafazan net de bir mİRC sitesidir arkadaşlar, yazışmalı sohbet olanağı sunmaktadır.  Seviyelidir, eğlencelidir,   çok güzel yayın yapan dj arkadaşları burada bulmak mümkündür. Sohbet radyo odaları içinde Dj janset ile çok keyifli müzik ve şiir saatleri yaşayabilirsiniz.  Bu yazıyı okuyan biri, iyi sitemizin reklamını yapmış, elbette bu işlerde öyle olmuyor. Hiç ama hiç kimse  bu yazıyı sonuna kadar asla okumaz, insanın doğasına aykırı.  Lafazan chat yazar ilk sayfadaki birinci siteye tıklar bilemedin 2 ya da üçüncü sıraya. mİRC sitesi müdavimleri böyledir,  asla 2 sayfaya bile tıklamazlar.

Elbette böyle bir başlık kullanarak ilk üçe girmek biraz zor ama dedim ya kendimi test ediyorum. Okunabilirlik %100 ve de seosu %100 ölçeğinde lafazan sohbet sitesi  tanıtımı oldukça zor.   Yukarı da getirisi ne olurdan bahsetmiştim, şimdi götürüsü ne olur?

  1. Umarım bu sitenin yöneticileri makaleden dolayı bana sitem etmezler, rumuzlarını yazdığım arkadaşlar kırılmazlar.
  2. O rumuzları kasten yazdım, ilk bakıldığında o site sanılsın diye, bu yüzden özür dilerim.
  3. Sohbet ile makale paylaşımı yapmak zor, ne yazsan zaten bir alan adı mevcut, kolay bir dünya yok elbette.
  4. Benden yana bir götürüsü olmaz, ziyaretçi gelirse zaten o site açıkken burada da durmaz biliyorum. O yüzden iyi analiz edilirse o siteden de bir götürüsü olmaz.
  5. Burası çok önemli, bu yazı sadece ve sadece rakip siteye yani lafazan sohbete yarar. Domain otoritesi artar evet, tam adres vermesem de faydası olur, benden götürüsü de bu olur.

Lafazan Mobil Bağlantı

Hemen hemen her yazımda belirtiyorum arkadaşlar, artık mobil bağlantısı olmayan site yok. Lafazan sohbete de mobilden çok rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Zaten günümüz dünyasında bilgisayardan girip chat yapan insan sayısı da çok az. Cep telefonları bu iş için ideal bir ortam sunmaktadır, her yerden sohbet imkanı  vermektedir.

Lafazandaki Yorumlar

Enteresan bir şey gözüme çarptı, sitede ki sohbet yorumları çok ilginç. Doksanlarda evet, bu yorumlar  çok işe yarıyordu, panda güncellemesinden önce bile google bu yorumlara pek değer vermez oldu.  İki kelimelik, üç beş kelimelik yorumlar günümüzde işe yarıyor mu? sanmam.   Aptalmıdır google, zaten sitene giren kişinin ip nosunu biliyor, bir de ona yorum yaptırmak bana pek akıllıca gelmiyor.

Yazımı bitirmeden önce, lafazan sohbet ailesi, bilmeden sizi kıracak bir şeyler yazdım ise, affedin.  Sizlerde biliyorsunuz seo açısından yazıyı biraz uzatmam gerekir. Rekabet işte, bende bu yolun yolcusuyum, bir şeyler yazmak zorundayım.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 22 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 02 Aralık 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.