Mardin Sohbet Odaları

Mardin İzlerken Sohbet Edilecek Bir Tepe

Mardin sohbet odaları için hazırlanmış bir resim

Mardin sohbet odaları arayışı içerisinde olanlar, şu anda sitemizde an itibari ile 237 kişi bulunmaktadır.  Tarih 8.032022 ve saat 18:05 bu sayı akşamın ilerleyen saatlerinde daha da artacaktır. Artuklu merkez ilçesinden, Midyat Nusaybin ve Ömerli ilçesinde yaşayanların buluştuğu noktadasınız.  Dünya genelini kapsayan ziyaretçi girişleri Türkiye ağırlıklı büyük bir sohbet topluluğu oluşturmaktadır. Şehir sohbet odaları için tanıtım yazılarımız il isimlerine göre devam etmekte ve sıra Mardin’e gelmiş bulunmaktadır. Bu içerik kapsamlı bir tanıtım yazısı olduğu için sizleri sıkmadan hemen konuya geçmek istiyorum. Öncelikli olarak Mardin’li chat sever dostların  internette chat yapabilmek için nasıl arama yaptıklarına bakalım. 

  1. Mardin sohbet.
  2. Mardin chat.
  3. Mardin gay sohbet.
  4. Mardin sohbet sitesi.

Yukarıda en çok aranan beş arama terimini sizlere sundum ancak. bunlara daha uzun kuyruklu arama terimleri eklemek de mümkün.  Örnek verecek olursak, Mardin’li dul bayanlarla sohbet etmek istiyorum.  Bu ve buna benzer arama terimlerini de sizlerle paylaşmaya kalsam bu içerik çok uzun ve sıkıcı bir hal alır. Biz bu beş başlık üzerinden konumuza devam edeceğiz, daha faydalı olur diye düşünüyorum. 

Mardin’lilerin Sohbet Etmek İçin Yaptıkları Arama Sorgu ve Sonuçları

Mardin sohbet odaları; En çok yapılan arama sorgularından birisi ancak, veriler de değişiklikler söz konusu.  Bu arama sorgusunu her ay 100 ila bin kişi google arama motoruna yazıyor ve chat yapacak bir mekan arıyor. Bu sorguyu yapan kişinin karşısına tam 538.000.000 sonuç sayfası, 0,47 saniye içerisinde çıkıyor. Site sahiplerini ilgilendiren detay ise rekabet oranı düşük ve reklam değeri sıfır olarak belirtiliyor. Bu aranmanın aylık  ve yıllık değişim oranı ise %o yani, hemen hemen bütün yıl boyunca yüz kişi ila bin kişi bu aramayı gerçekleştiriyor.

Mardin sohbet; En çok yapılan iki sorgudan birisi de bu iki kelimelik keyword.  Her ay ortalama 100 ila 1000  kişi yine bu sorguyu yaparak muhabbet edebileceği bir sunucu arıyor. Yine rekabet oranı düşük, aylık  ve yıllık değişim oranları %o olarak gösterilmiş.  Ve yine aynı üsteki gibi reklam gösterim bütçesi için bir bilgi verilmemiş, nedeni de sanırım aranma hacminin düşük olması.

Mardin chat; genel olarak baktıgımız da sohbet ve chat aşağı yukarı aynı seyri izler ama burada durum farklı. Çok çok düşük bir aranma hacmine sahip, ayda 10 ila yüz kişi bu şekilde arama yapmaktadır. Tabi ki buna mukabil de reklam değeri  ve rekabet oranı yine sıfır olarak belirtiliyor. Lakin, sanki bir komedi ya da dramatik bir filim gibi bu arama sorgusunu google de taratın. Karşınıza tam 1.300.000  sonuç sayfası çıkıyor, çok enteresan bir durum, arz talep dengesi ilginç.

Mardin gay sohbet; bu arama sorgusu da bu il için oldukça yüksek lakin, bütün illerde bu oran böyle. Her neden se işin içine gay aramaları çıktımı oranlar oldukça yüksek seviyelere tezahür ediyor. Ayda ortalama 100 ila bin kişi bu arama sorgusunu gerçekleştiriyor.  Bu armayı yapanların karşısına  0,42 saniyede tam 776.000  sonuç çıkıyor. Rekabet oranı sıfır, aylık değişim oranı %o ve yine reklam değeri sıfır olarak verilerde paylaşılmış.

Mardin sohbet sitesi;  rekabet oranı orta olarak gösterilmiş ama, aranma hacmi ayda 10 ila yüz kişi. Bu kadar az sayı için web sayfaları oldukça fazla ilgi göstermiş. Yani, bu sorgu sonucu bir site 1.sayfa 1. sıraya gelse sunucuya giriş sayısı oldukça düşük bir skor sergiler. Reklam değeri sıfır ve hatta diğer veriler hep sıfır olarak gösterilmiş.

Mardin Sohbet Kanalına Nasıl Girerim?

Oldukça basit, fake bir isim yazarsınız, giriş butonuna tıkladınız mı kanalda yerinizi alırsınız.  Eğer bu sorguyla giriş yaptıysanız siz  zaten oto olarak Mardin sohbet kanalına girersiniz. Oldu ki giremediniz yapmanız gereken statüse #mardin sohbet yazın ve çıkana tıklayın. Baktınız yine olmuyor site yetkililerinden yardım alabilirsiniz. mutlaka size yardımcı olacaklardır. Peki burada sohbet edebilmem için neler yapmalıyım, kurallarınız neler derseniz?

  • Sunucumuz 18 yaş sınırlamasına tabidir, gün almış olanlar girebilir.
  • Kürtçe süryanice yazışmak serbest mi?  evet serbest.
  • Burada bayan arkadaş bulabilirmiyim diyorsanız?  neden olmasın, saygı çerçevesinde arkadaş edinebilirsiniz.
  • Sürekli yani 7/24 açık mı? evet açık ve çevirim içi arkadaş bulmanız mümkün. Günün her saatinde sizlere mutlaka hoş geldin diyen birileri burada mevcuttur, saygıyla karşılaşırsınız.

Mobil Mardin Sohbet

Elinizdeki bütün akıllı telefonlardan mobil bağlantı seçeneği mevcuttur. Mobil Mardin sohbet yazdığınız da www.sohbetche.net sitesine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca androirc sistemi aktif olarak tercih edilmektedir. Daha iyi chat yapabilmeniz için mİRC sohbet scriptimizi de öneririz.

Günümüz dünyasında zaten sohbet sitelerine giriş yapanların %80 oranı mobil olarak  sohbet etmektedir. Sadece bizim site değil bu alanda hizmet veren sunucuların bir çoğunda bu uygulama mevcuttur.  Biz bu uygulamaya ek olarak facebook giriş  butonu eklemiş bulunmaktayız. Sitemize  diğer sosyal ağlardan ulaşım da sağlanabilmektedir ve de geliştiricilerimiz konu üstünde çalışmalara da devam etmektedir.

Mardin Bayan Chat

Sohbet odalarımız içerisinde bay bayan seviyeli bir ortamı göz ardı etmeden muhabbet edebilirsiniz. Sunucumuz %100 seviye prensibiyle sizlere hizmet vermektedir, değişmez kuralımızdır. Bunları göz önünde bulundurarak sizlerde Mardin’li bayanlarla elbette chat yapabilir arkadaşlık kurabilirsiniz.

Bizler yönetim olarak Mardin’lilerin  bir araya gelip sohbet edebileceği bir ortam sunmaya çalışmaktayız. Bu bütün  büyük şehirlerimizi kapsamakta, ayrımsız kurallarımız hepsinde geçerli olmaktadır. Bir bayanla chat yapmak isteyen herkes  için kurallarımız aynıdır, uslup ve beyefendilik esasdır.  Israrcı olmadan, naif bir şekilde bay yada bayan arkadaşlarla chat yapmanızı engelleyen hiç bir şey yok.

Ayrıca, sitemiz evlilik sitesi değildir,  burada hiç kimse sizlerden gerçek bilgilerinizi istemez. Gönül rahatlığı ile chat yapabilmenize imkan tanıyan  kolay,  yazışmalı bir sistem içerisinde olursunuz. 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 31 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 08 Mart 2022

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.