Makyaj 2013 yaz trendleri

Yaz renkli bir mevsim, renkli bir saç, renkli eşarplar, flarlar, kısacası rengarenk bir moda sezonu olacak. Bu yaz 1980 lerin renkleri ve modelleri ön

Makyaj sitilleri
Makyaj sitilleri

planda olacak, mavi ve sarı tokalar ve buna uygun makyaj stillleri olacak. 2013 yaz modası makyaj stilleri, renkleri neler biraz da onlardan bahsedelim..

 

Ruj renkleri :

2013 ilkbahar-yaz makyaj modasının olmazsa olmazlarından biri koyu tonda rujlar. Özellikle de kırmızı rujlar biraz daha koyulaşıyor, ya bordo ya da vişne çürüğü olarak hayatımıza giriyorlar. Süreceğiniz bordo ruj ile çarpıcı ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Allıklar :

2013 ilkbahar-yaz makyaj modasında eğer sıcak bir görünüm elde etmek isyorsanız bronz tonlardaki allıklar dışında başka bir şey kullanmayın. Çünkü bu sezon yılın vazgeçilmezlerinden biri de bronz tonlardaki allıklar.

Gözler :

2013 ilkbahar-yaz makyaj modasında olmazsa olmaz diğer bir detay ise gözlerin daha doğal görünmesi için göz kapağına uygulanan aydınlık tonlar. Gözlerinizi daha belirgin kılmak istiyorsanız kirpiklerinizin diplerine kahverengi ya da toprak rengi tonlarını hafifçe uygulayabilirsiniz.

Fondötenler :

2013 ilkbahar-yaz makyaj modasında önemli bir nokta da fondöten kullanımı olacak. Çünkü bu sezon parlak ve ışıltılı ciltler ön planda. Yüz hatlarınızı daha belirgin kılmak için transparan krem fondötenler kullanılmalıdır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.