Bronz ten makyaj stili

Bronz ten makyaj stili

Bronz Makyaj

Bronz Makyaj

Yaz mevsimi geldi. Deniz keyfi havuz keyfi, tatil ve malum bronz bir ten olacak. Bronzlaşmış tene en dogru makyaj nasıl yapılır bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Güzel olmak her kadının hakkı, dogru zamanda dogru makyaj stilleriyle sizde şık bir görünüm elde edeceksiniz. Sohbetche.net olarak site editörlerimiz sürekli araştırma içerisinde olup sizlere en dogru bilgiyi ulaştırma çabası içerisindedirler. Bu vesile ile admin arkadaşlara da teşekkür ederiz.

Yoğun nemlendirici özelliğe sahip kremi, yüz ve boyun bölgesine yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürülmelidir. Nemlendirici krem cildinizin tarafından emildikten sonra bronz makyaj uygulamasına geçebilirsiniz.

Bronz pudrayı, büyük bir fırça yardımıyla yüzünüze ve boynunuza sürün. Doğal ve canlı bir görünüm elde etmek için pembe tonlarında allığı, elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın.

Bronz makyajın en önemli tamamlayıcılarından biri de göz makyaıdır. Bunun için kahverengi tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca göz kapaklarına çift tonlarda far kullanarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Şimdi sıra göz kalemi ile bakışlarınıza anlam katmakta. Pırıltılı bir makyaj için eyeliner ve göz kalemini bu şekilde seçebilirsiniz.

Ayrıca göz renginize uyumlu bir renk seçmeniz makyajınızın güzelliğini daha da arttıracaktır. Göz makyajınızı istediğiniz renkte bir rimelle tamamlayabilirsiniz. Güzel olmak dogru makyajla başlar…

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 79 defa

Kategori: Kadınca

Yayınlanma Tarihi: 29 Mayıs 2013

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.