İsviçre Sohbet

İsviçre Göl Kenarında Sohbet Eden İnsanlar

İsviçre Göl Kenarında Sohbet Eden İnsanlar

İsviçre sohbet, İsviçre’de yaşayan Türk’lerin en çok tercih ettikleri site hangisidir?. Sohbetche.net lider pozisyonunu yaptığı çalışmalarla sürdürmektedir. İsviçre‘de yaşayan gurbetçilerimizin sohbet etmek için tercihleri 2022 yılında da bu yönde ilerleme kaydetmektedir.  Lider konumumuzu daha da pekiştirmek adına bu tanıtım yazısını paylaşmaya karar verdim. Aranma hacmi çok düşük olsa da sitemizde muhabbet eden İsviçre  ikametli dostların sayısını en üst seviyeye çıkarma gayretindeyim. Bu yazımda sizlere İsviçre’de yaşayan soydaşlarımızın internet üzerinden Türkiye kökenli  sohbet sitesi arayışlarından bahsedeceğim.

Yukarıda da belirttiğim gibi İsviçre sohbet ve türev arama terimlerinin aranma hacmi oldukça düşük. Fakat sitemizde bulunan gurbetçi sohbet severlerin azımsanmayacak bir çoğunluğu da İsviçre’de yaşıyor. Bu yüzden isterse ayda 20 kişi bu yazıyı okusun ya da bu yazı vasıtasıyla sohbet odasına giriş yapsın. İsviçre için fazla da bir araştırma yapmadım, aklımdan geçenleri sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikli olarak İsviçre’de yaşayan soydaşlarımızın sanal ortamda Türk sohbet sitesi arayışları neler?.

 • İsvicre sohbet
 • İsviçre sohbet sitesi
 • İsviçre chat odalari
 • Cenevre sohbet
 • Zürih sohbet
 • Zürih chat sitesi
 • İsviçre sohbet siteleri
 • Bedava İsviçre sohbet
 • İsviçre Türk Sohbet
 • İsviçre Turk chat sitesi

Yukarıda belirttiğim bu sorguları   arama motorlarına yazarak chat yapmak isteyen  gurbetci dostlarımız, İsviçre ekonomisine can veren soydaşlarımızdır. Bu vatan özleminin belki de farklı bir versiyonu İsviçre’dedir.

İşin aslı biz Türkler İsviçre’nin  bir çok şehrini de çok duymuşuzdur, anlaşmalar ülkesi denilebilir.  Son günlerde çokça konuşulan Möntrö, Zürih’di Cenevre’ydi çokça duyduk bunları. Tarafsız bir ülke olarak bir çok antlaşma vaktiyle bu ülkenin şehirlerinde gerçekleştirildi. O yüzden pek de yabancısı sayılmayız. 1960 lı yıllarda başlayan göç İsviçre içinde Türk işçiler için ideal bir ülke konumundaydı. Şimdi oraya yerleşik epeyce bir Türk nüfusu oluştu ve yeni nesil internet ile tanıştı. Eskiden telefonda sıra beklemekten yorulan babalar anneler şimdi iletişimin çılgın hızıyla tanıştı.

İsvicre Sohbet İçin İdeal Bir Mekan Sohbetche.net

İsvicre dahil bütün Avrupa ülkelerini kapsayan bir chat ortamı burada sizleri bekliyor. An itibari yani 13.03.2022 ve saat 12:39 Tr sohbet odasında tam 746 kullanıcı sohbet etmektedir. Yaklaşık 10 yıldır sizlere %100 yakın bir oranda seviyeli sohbet imkanı sunmaktayız. Zürih’de yaşayan ve 6 yıldır burada muhabbet eden prenses nicli arkadaşımız isvicre sohbet kanalımızın ilk kullanıcısı olarak yönetim kadrosuna dahil edilmiştir. Burada neden kalayım?, benim burada durmam için bir sebep gösterin derseniz;

 1. Özgün bir siteyiz, başkalarının ne yaptığı ile işimiz olmaz.
 2. Web sayfalarımız ansiklopedik içerikleri sizle paylaşmaktadır. Doğru ve kesin bilgileri www.sohbetche.net adresinden bulabilirsiniz.
 3. İsvicre dahil bütün Avrupa’dan katılımcılar ile büyük bir sohbet portalıyız.
 4. Güvenilir bir siteyiz, kişilerin özel bilgilerini istemeden muhabbet ortamına katılımlarını sağlamaktayız.
 5. Hiç bir şekilde para, üye ol, gold üye olursan şöyle avantajlar gibi global reklam ya da yazılara rastlayamazsınız.
 6. İsvicre kanton dillerini genel odada kullanım kolaylığı bulursunuz.
 7. Sunucumuz üzerinde bulunan eğlence kanalları yani şişe çevirmece, kelime gibi, odalarda vakit geçirebilirsiniz.
 8. Amatör dj iseniz burada yayın hakkı bulabilirsiniz, ben dj olacağım diyorsanız, eğitmen dj lerimiz sizle ilgilenecektir.
 9. Birleşik link yapımız yoktur, bu yüzden  kurallarımız herkes için geçerlidir. Yani,  iki üç site birleşmiş her kafadan bir ses çıkıyor olayına rastlayamazsınız.

İsviçre sohbet kanalımız  www.sohbetche.net e ait global bir oda olarak 7 yıldır aralıksız hizmet vermektedir. Bu siteye ait com, org ve benzeri uzantıların sitemizle hiç bir bağı yoktur.

İsviçre’den Türkiye’ye Uzanan Sohbet Köprüsü

İsviçre nere burası nere, nerede nasıl sohbet edecek arkadaş bulacağız demek hakkınız elbet. Karayolu ile 2,972,8 km lik bir yolculuk (E70), dile kolay elbette. Kuş uçuşu kaç km olduğunu bilmiyorum ama, İsviçre chat yazdığınızda saniye sürmeden bu siteye girme olasılığınız çok yüksek. Tabi ki bu arada sitemiz de bir köprü görevi görmüş oluyor üstelik, beleş bir köprü, geçiş ücreti falanda yok.  Bu köprünün girişi www.sohbetche.net mola yeri İsviçre sohbet kanalı.  Hoş ve nezih bir ortam, kültürlü insanlar, saygın bir topluluk sizleri karşılayacaktır.

Geri dönüşü var mı bu köprünün, evet, çift şeritli bir chat yolculuğu. Seviyeli kullanıcıların olduğu bu kanalda elbette ki  hoşnutsuzluğa izin vermiyoruz. Huzur bozan, terbiyesizlik yapanları hemen dönüş şeridine atıyor, doğru İsviçre’ye geri gönderiyoruz. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir, yani, maximum seviyede huzurlu bir ortam oluşturmak için ne gerekiyorsa yapmaktayız.  Bu köprüden geçmek sizlere de nasip olursa eğer bir gün, mutlaka bir mola vermenizi ısrarla öneririm.

İsviçre Çevirim İçi Sohbet Sitesi

Online olarak canlı kullanıcıları bulabileceğiniz chat odalarımız da saat farkı yoktur. Ha Türkiye saati ha Avrupa fark etmiyor sohbet devam ediyor. Takribi 2 saatli bir aman dilimi olsa da zaten sohbet siteleri 7/24 esasına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Sizin akşamınız bizim gecemiz olsa da, burada çevirim içi arkadaş bulacağınız aşikar bir gerçekdir.  İnternet de chat yapmak isteyenlerin en büyük sorunlarından birisi çevirim için arkadaş bulma zorluğudur. Bu sektörde ki aşırı site açılış hızı kullanıcı sayısını da etkilemiştir. Durumda böyle olunca özellikle yeni açılan siteler bot yani fake  isimleri suni olarak konuşturmaktadır. Kullanıcı bunu anladığında bir anda kendini aptal gibi hissetmekte haklıdır. Böyle bir uygulama sunucumuzda mevcut değildir, asla da olmayacaktır. Biz kaç kişiysek o, isterse 30 kullanıcı olsun ama gerçek olsun politikasını yıllardır sürdürmekteyiz.

Çevirim içi sohbet sitesi olarak yaşanan zorlukları biliyoruz, sürekli operatör desteği sunmak oldukça zordur. Zor ya da kolay  işimiz bu, biz bu yolun yolcusuyuz, İsviçre’den yolcumuz da gelirse karşılarız.  Ona en uygun mekanı en uygun şartlarda sunarız ve iyi vakit geçirmesini sağlarız.

Mobil Olarak Sohbete Girebilirmiyim?

İsviçre ya da hollanda fark etmez mobil sohbet bağlantısı kurabilirsiniz. Her ne marka olursa olsun, bütün akıllı cep telefonları sohbet girişlerine uyar. Şu an da zaten  mobil kullanıcı oranı %80 mobil girişi yapmaktadır. Yeni nesil yani Z kuşağı illaki bu konuyu çok da iyi biliyor ama, eskiler biraz zorlanabiliyor. Orta yaş grubuna da mİRC sohbet scriptini önermekteyiz.

İsviçre İslami Sohbet Siteleri

Benim bildiğim kadarı ile İsviçre islami sohbet siteleri olarak bir alan adı mevcut değil. Ama lakin Türkiye lokasyonlu sunucuları arıyor iseniz evet var. Nerede? nasıl bulurum derseniz; emin olun o konu biraz karışık, sadece islami sohbete yönelik hizmet veren bir platforma ben rastlamadım. Linkini verdiğim konuda detaylı olarak bu konuyu işlemiştim, oradan dilerseniz bakabilirsiniz.

Sonuç, bir sayfa yazı yazdık, ne amaçladık, neler olacak hep birlikte göreceğiz inşallah. İsviçre sohbet olarak arama yapanlar bu siteye gelir mi? orasını bilemem. Şu anda sitemizde muhabbet eden İsviçre kökenli arkadaşlarımız gelir neden gelmesin dediler. Biz yönetim olarak görevimizi yaptık, tanıtım yazımızı en iyi şekilde hazırladık diye düşünüyorum. Alıntı değil, çalıntı değil, özgün bir içerik, umarım beğenirsiniz. İsviçre bay bayan arkadaşların Türkiye’de bir araya geldiği nezih bir muhabbet ortamı, sorunsuz ve hızlı bir şekilde chat keyfi yaşamak isterseniz sizleri de bekleriz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 46 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 13 Mart 2022

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.