Edirne Sohbet

Edirne Sohbet Edebileceğiniz Tarihi Bir Mekan

Edirne Sohbet Edebileceğiniz Tarihi Bir Mekan

Edirne sohbet kanalı global odalarımızdan birisi olarak  5 yıldır sizlere online olarak hizmet vermektedir. Bu kanalda ayrıca Bulgaristan ve Romanya’dan da  arkadaş bulma şansınız mevcuttur. An itibari ile 14.03.2022 ve saat 18:26 Edirne sohbet kanalında chat yapan 248 kişidir.

Edirne nüfusuna oranla sohbet sitesi arayışları çok düşük bir oran sergilemektedir. Son veriler 412.000  kişinin yaşadığını gösterse de Edirne sohbet yazarak arama yapan kişi sayısı ayda on ila yüz kişi. Edirne’li dostlar sanalda chat yapmayı pek sevmiyor desek de yeridir diye düşünüyorum.

Her ne olursa olsun biz tanıtım yazılarımızı aranma hacimlerine göre belirlemiyoruz. Sunucumuz üzerinde bulunan global kanalları bir şekilde arayanlara göstermemiz lazım. Az ve ya çok demeden bu çalışmalarımıza sohbetche.net olarak devam etmeye kararlıyız.

İlk olarak Edirne ve çevre ilçelerinde yaşayanlar chat yapmak için google ye neler yazıyorlar, ona bakalım.

 1. Edirne chat
 2. Edirne sohbet sitesi
 3. Bayan sohbet Edirne
 4. Gay sohbet Edirne
 5. Keşan chat
 6. Keşan bayan arkadaş sohbet
 7. Edirne Bulgaristan’lı bayanlarla sohbet
 8. Meriç sohbet odası
 9. İpsala chat odası
 10. Edirne’li dul bayanlarla sohbet

Yukarıda belirttiğim arama terimlerini sizlerde arama motoruna yazarak hemen tespit edebilirsiniz. Her il için bu ve bunlara benzer arama terimleri kullananlar mevcuttur. Edirne için zaten en yüksek arama terimi yazı başlığımız, düşünün diğerlerinin toplam tutarını.

Edirne’li Arkadaşların Sohbet Sitesi Var mı?

Ben biraz araştırma yaptım, sadece Edirne’li arkadaşların sohbet ettiği bir site maalesef yok. En azından bu tarih itibari ile yok, yarın biri Edirne sohbet  sitesi diye bir domain alırda açar, bilemem. Bu isme bir alan adın alınmış aslında sonu gen tr olarak biten bir uzantı. Lakin, ben baktım bu sitede de Türkiye’nin farklı kesimlerinden insanlar mevcut, katılımcı sayısı da oldukça düşük.  Yine ve yeniden diyorum ki, bu kadar az aranma hacmi olan kelimelere yönelik bir platform oluşturulmaz. Siz olsanız masraf edermisiniz?, para harcarmısınız?. Ayrıca yine diyorum ki, farz edin on binlerce kişi Edirne chat ya da sohbet yazarak arama gerçekleştiriyor, yine yetersiz ve yine açılmaz böle bir site.

Durum da böyle olunca şekil yine şehir  sohbet odalarına  il isimleri vermek oluyor. O da emin olun kullanıcı sayısı azlığı dolayısıyla kısa metrajlı film gibi oluyor. Bir bakıyorsunuz açılmış, bir de bakmışınız ki kapanmış.

Siz yine yılların vermiş olduğu bilgi birikimli bir siteye güvenin, www.sohbetche.net emin olun alanında en iyilerden birisidir. Edirne’li arkadaşlar bizi ve sitemizi gayet iyi bilir, yılların dostluğunu burada sizlerde göreceksiniz. KeşanLı-ALi odamızın founderi olarak tam 4 yıldır hemşerileri ile chat yapmakta, onlara dj olarak da canlı yayınlar yapmaktadır.

Edirne’li Bayanlarla Bedava Sohbet

Burada özgürsünüz, burada bedava sohbet de edebilirsiniz ancak belirli kurallar dahilinde yapabilirsiniz. Edirne’li bayanlarla bedava sohbet yazınca evet, bu siteye girebilirsiniz, Hemen kısa kurallarımızı hatırlatmak isterim;

 • Edirne’li bayan ya da nereli olursa olsun burada seviye maxsimum düzeyde şartlara tabidir.
 • Argo yazışmalar yasaktır, yaparsanız önce uyarı alır devam ederseniz, sunucudan uzaklaştırılırsınız.
 • Yaş sınırlamamız 18 dir, gün almış kullanıcılar chat yapabilir.
 • Bayan arkadaşlardan skype istemek, ısrarcı olmak yasaktır, şikayet halinde uzaklaştırılırsınız.
 • Bulgarca sohbet etmek Edirne kanalı içinde serbest dir.
 • Ürün yada hizmet satışı yapan site,  işyeri, ve benzeri reklam yapmak yasaktır.
 • Cinsel sohbete davet etmek kesinlikle yasaktır, sitemizin kat i yasaklarından birisidir.

Edirne’li bayan arkadaşlar la bedava sohbet elbette edebilirsiniz, uygun lisan ve kurallar dahilinde. Sizlerden yönetim olarak asla para, üyelik ya da bunlara benzer isteklerde bulunmayız. OLa ki, birileri bu şekilde istek de bulunursa da lütfen yönetim kadrosuna durumu hemen bildiriniz.

Edirne Online Chat Ortamı Arıyorum

Online chat ortamı, Edirne, ya da İstanbul fark etmiyor ki. Haklı olarak chat yapmak isteyenler girdikleri sitede canlı birileri olsun ve onunla chat yapayım ister. Son geliştirilen bot yazılımları insanlı aldatmak için sıkça kullanılıyor. Daha önceki yazılarımda da bu botları nasıl anlarsınız konusunu söylemiştim. Kısaca yine bahsedeyim;  aynı kelimeyi üç kez yazın örnek, slm slm slm, aynı rumuz size aynı kelimelerle cevap veriyorsa bilin ki o bot nick, bu şekilde anlayabilirsiniz.

Bizim sitemiz de bu ve buna benzer yapay zekalı bot yoktur, sizi yaşayan canlı bir bay yada bayan arkadaş karşılar.  Edirne chat ortamı   Türk aile yapısına uygun seviyeli bir ortam ve bu ortamı 7/24 online olarak sunmaktayız. Dilerseniz sadece Edirne’li dostlar ile, dilerseniz dünya genelinden ziyaretçi kitlesi ile chat yapabilirsiniz. Bu sakin ve nezih chat ortamında sizleri rahatsız edecek davranış da bulunanlara karşı önlemimiz de mevcuttur.  Diyelim ki bir kişi size özelde rahatsız edici sözler yazıyor, ilk olarak;

 • /ignore nick, bu komutu uyguluyorsunuz, o kişiyi bu şekilde engellemiş oluyorsunuz. O sizin yazdığınızı göremez siz de onun yazdıklarını göremez ve engellemiş olursunuz.
 • Bazen ısrarcı terbiyesizler olur, bu engellenmiş haliyle bile size dolaylı yoldan yazılar yazabilir. Bu durumda olayı zaten site yöneticileri görür, şayet görmezlerse #operhelp kanalında durumu bildirisiniz.

Biz Edirne chat ortamının hoş bir seda ile yürümesini sağlamakla yükümlüyüz. İnsanız, pc başında olmayabiliriz, başka bir şeyle uğraşıyor olabiliriz, lütfen göremediğimiz şeyleri bizlere bildirin. Bu sohbet ortamını korumak ve geliştirmek el ele vererek yapabileceğimiz bir iştir. Ne sadece siz, ne de sadece biz tek başımıza başaramayız, birlikteliğimiz güçlendirmeliyiz.

Yurt Dışındaki Edirne’liler Nerede Sohbet Ediyor

Sitemiz üzerinde şu an benim bildiğim kadarı ile 128 Edirne’li sohbet etmektedir. Yine bildiğim kadarı ile 17 kişi Bulgaristan’da yaşıyor, 6 kişi ise İsviçre’den giriş yapmaktadır. Bu söylediğim kişiler sunucumuzun müdavimlerinden, birde bilmediklerimiz  var elbette. Bazen chat odasında yazışmalarda rastlıyorum, Almanya, Fransa gibi ülkelerden de bağlantı yapanlar oluyor. İşin burasını abartmamak lazım diye düşünüyorum, yurt dışı girişlerimiz oldukça yüksek, kişilerin nereli ya da nereden bağlandığı ile ilgilenmiyoruz biz.

Yazımın sonuç bölümünde Edirne sohbet kanalı olarak varlığımızı sizlere duyurmayı başardım mı? bilemem. Ben Edirne’li dostlara bizim de sitemiz de böyle bir kanalımız mevcut, buyurun sizlerde gelin demenin farklı bir yolunu sağlamaya çalıştım, umarım başarılı olurum, saygılar.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 31 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2022

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.