Trabzon Sohbet

Trabzon Millet Bahçesinde Sohbet Eden İnsanlar

Trabzon Millet Bahçesinde Sohbet Eden İnsanlar

Trabzon sohbet kanalı içerisinde , 26.03.2022 tarih ve saat 15:09 itibarı ile tam 562 sohbet etmektedir. Kullanıcılarının %100 Trabzon’lu olması mümkün olmasa da kanalda sanırım  çoğunluktalar.  Bu oransal verilere düz mantık ile bakarsak  m² ye düşen Sürmene’li sayısı çok daha fazladır. Bu elbette ki kanal Founderimiz SürmeneLi rumuzlu arkadaşımızın özverili çalışmalarının neticesidir. Trabzon sohbet odası Ortahisar, Sürmene, Akçaabat,Of, Tonya ve diğer ilçelerden katılımcı sayısı yüksek bir kanaldır.  Sitemizin en seçkin global odalarından birisi olup, tam 6 yıldır sizlere kesintisiz, kendine münhasır chat hizmeti sunmaktadır.

Yeniden yapılanma adına ara vermiş olduğumuz illere yönelik, biz de varız tanıtım yazılarına devam etmekteyiz. Trabzon ve çevre ilçelerden internet üzerinde sohbet arkadaşlığı kurmak isteyenlerin sayısı oldukça yüksekdir. Bunun başlıca nedenlerinden birisi çok göç vermiş illerimizden birisi olması ve memleket hasreti de diyebiliriz. Bu yıl şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olması da bu sohbet arayışını tetiklemiştir. Öyle ya yıllar oldu kupa hasreti Trabzon için bu yıl bitti bitecek ve bunu konuşmak lazım.  Sunucumuz da ki global kanallarda futbol muhabbeti yasak olmasına karşın biz Trabzon sohbet odası içinde  bunu bir türlü engelleyemedik. Lakin,  oda içinde tatlı bir muhabbet dönüyor, kavga yok gürültü yok, mutluluk rüzgarları hakim. Zaten bu odada genel çoğunluk da Trabzon’lu olduğu için pek de bir sıkıntı olmuyor.

Trabzon Chat Sohbet Arama Sorguları

Trabzon chat sohbet aramaları hangi kelimelerle yapılıyor?. Bu ilimiz ve çevre ilçe sakinleri arama motoruna hangi kelimleri yazarak muhabbet edebileceği bir site arıyor?.

ÖNE ÇIKAN ARAMA TERİMLERİ

 1. Trabzon61 sohbet
 2. Sohbet Trabzon
 3. Trabzon chat sohbet
 4. Trabzon sohbet sitesi
 5. Bayanlarla sohbet Trabzon

En fazla aranan kelimler bunlar lakin, ben cinsellik içeren aramaları yazılarımda pek kullanmıyorum. Bunun nedenini de yazımın ilerleyen bölümlerinde sizlerle paylaşacağım, eminim sizlerde hak vereceksiniz. Şimdi sizlere bu arama terimlerini google verilerine dayanarak aylık oranlarını vereceğim.

Trabzon61 sohbet; bu arayış için elimizde kesin bir veri yok ancak, ben siteye girişlerden anlıyorum ki az da olsa var böyle arama yapanlar. Bu sorguyu (Trabzon61 sohbet) yazdığınızda 0,45 saniye içinde karşınıza 1.800 sonuç çıkıyor. Her hangi bir web sayfası ilk sayfada çıkmıyor, Facebook ve diğer sosyal ağlarda genellikle futbol sohbetleri yapılan yerler çıkıyor.

Sohbet Trabzon; yazı başlığımızın yer değiştirilmiş hali, ayda on ila yüz kişi arama yapıyor. Çok değil  ve  buna mukabil, reklam değeri ve rekabet oranı da %0 olarak belirtilmiş. Sohbet Trabzon yazarsanız google size 0,41 saniyede tam 9,990.000 sonuç gösteriyor. Oldukça yüksek bir sonuç sayfası olmasına rağmen, reklam değeri%0 rekabet oranı düşük olarak gösterilmiş. Ayda 10 ya da 100 kişi bu şekilde arama gerçekleştiriyor diye bu kadar sonuç sayfasının olması çok enteresan diye düşünüyorum.

Trabzon chat sohbet; her ay 10 ila 100 kişi bu şekilde muhabbet edebileceği bir mekan arayışında bulunuyor. 0,43 saniyede 743.000 sonuç sayfası karşınıza çıkıyor. Reklam değeri ve rekabet oranı ise yine %0 olarak belirtilmiş. Şöyle düz mantık ile baktığınızda insanların bu şekilde daha çok arama gerçekleştiriyor olması gerekir. Ama sohbet alemi bu, dünya genelinde öyle aramalar yapılıyor ki 2 kere 2 dört etmez de denilebilecek bir durumdur bu. Trabzon chat sohbet kendi fikrimce daha ziyade yurt dışı kullanıcılarının kullandığı bir sorgu. Yani tam hedefe yönelik, işin içine bir de chat kelimesi koyuyor ki aradığı siteyi bulabilsin.

Trabzon Sohbete Online Bağlantı Nasıl Kurulur?

Hemen bu başlığa geçmeden yukarıda ki son iki madde için bilgiler vermedim çünkü, diğerleri ile eş değerde. Online sohbete nasıl bağlanırım diye soranlar, 2022 yılında zaten online olmaması garip olur. Hatta, diyebilirim ki sohbet siteleri ilk açıldığı yıllarda bile online olarak hizmet veriyordu. Bunun bir mesaisi yok ki, insanlar vakit bulursa chat yapıyor. Gece saat  00:3 ya da gündüz saat 16:00 fark etmiyor, ne zaman boş ise o zaman chat yapmak istiyor. Diğer yandan haklı bir sebep ise, girdiği site de faal olarak yazışanlar var mı? Bu konu da haklı sebepleri mutlaka vardır çünkü, siteler adete yapay botlarla dolmuş taşmış. Peki ben ne yapacağım da online olarak sohbet odalarına giriş yapacağım derseniz?

 • Günün hangi saati olursa olsun giriş butonunun üstündeki rumuz yazan yere fake bir isim yazın.
 • Bu fake yani sahte ismi yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayın.
 • Sistem sizi sunucuda ki global kanallara aktaracaktır.
 • Sisteme dahil olduğunuz da #Trabzon sohbet kanalına bir tıklama daha yapın.
 • Mobilden bağlantı kuruyor iseniz bu kanal isimleri en üstte çıkmaktadır.
 • Bulamadıysanız site içerisinde önünde % (yüzde)  işareti olan bir yetkiliye sorun.

Trabzon’a Özel Sohbet Odası Her Sitede Var mı?

Üzgünüm, var dersem yalan olur, bu konu hakkında yüksek trajlı girişi olan üç beş sitede evet var. İller bazında yazdığım bütün makaleler içerisinde bu soruya cevap veriyorum, yok maalesef. Nedeni  de çok düşük aranma hacimli kelimelere yönelik oda oluşturmanın sakıncaları.  Sakıncası neymiş ki? derseniz; düşünün girdiniz bir kanala bir siz varsınız belki beş on kişi daha, chat yapmanın keyfi nasıl olacak ki. Zaten durumu sizde fark ettiğiniz de emin olun hemen o sunucudan çıkar başka yere gidersiniz. Bu yüzden site yöneticileri evet, tanıtım yazısı yazar ve yine evet olsun da ister. Lakin yeterli ziyaretçi sayısına ulaşılmıyor ise yönlendirmeli kanallardan birisine sajonleme işlemi yapar. Yani siz sanırsınız ki #Trabzon chat kanalındayım ama, fark etmeksizin başka bir oda da geyik muhabbetine dahil olmuş olursunuz. Bu anlattığım olay genel anlamda hep böyle işler, eğer aldatılma gibi düşünüyorsanız evet aslında bir nevi aldatılma da oluyor. Fakat, çok detaya da girer iseniz nerede chat yapacaksınız ki,  bu  platformların %90 ı böyle.

Trabzon’luların Olduğu Seviyeli Chat Sitesi Var Mı?

Gönül rahatlığı ile evet, var diyebilirim, www.sohbetche.net size en uygun mekandır da desem yeridir. Trabzon seviyeli chat sitesi olarak arama yapan kişiler var mı? derseniz evet var. Daha geçenlerde Myself nickli bir arkadaş geldi sitemize. Sohbet muhabbet derken dedi ki, ‘ben  googleye Trabzon seviyeli chat sitesi yazdım ve burası çıktı giriş yaptım’. Elbette ki bu anlatıma da sevindim ve hatta gurur da duydum.  Türkiye’nin köklü sitelerinden birisi olarak bu şekilde bizim bulunmamız sevindirici bir şey.

Eğer yazımın buraya kadar tamamını okuduysanız, üstte  belirtmiştim. Sunucumuz da cinsel sohbetlere izin verilmez, o yüzden o çok aranan kelimelere yönelik bir paylaşımda bulunmadım. Sanırım seviye öncelikli olarak bu konudan başlıyor. Biz yıllardır kullanıcılarına seviyeli bir ortam sunmanın gayreti içerisindeyiz. Rakiplerimizin ne yaptığından çok kendi işleyiş mekanizmamıza bakarız. Şimdi şu anda Trabzon’lu bir bayan giriş yapsa kanal akışından zaten hemen anlayacaktır genel sohbet gidişatını. Ve gülümseyerek şunu da hemen belirteyim kanal yardımcısı sop Aytaç nickli bayan arkadaşımız var. Emin olun elinde maus gözleri fal taşı gibi açık bekliyordur biri terbiyesizlik yapsa da atsam.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 432 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 26 Mart 2022

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.