Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyada balık görmek, kısmet, zenginlik, güzel yarınların habercisi olarak tefsir edilir.  Özellikle rüyada yunus balığı görmek, bütün rüya tabiri yapanlarca hayırlara vesile olarak yorumlanmaktadır.  Aşk hayatında mutlu  giden bir ilişkinin evlilik ile sonuçlanması, bu evliliğin çocuklarla beslenip çok mutlu bir aile yaşantısının habercisidir. Parasal sıkıntıların son bulduğu, sıkıntılı günlerin geride kaldığının habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin yarınları çok parlak, iş hayatında üstün başarılarla dolu günler ve bununla beraber eğer çalışan bir memur ise terfi alacağı, ticaret ile uğraşan biriyse, mal varlığını katlayarak artıracağı belirtilir. Farklı bir kaç tane rüya tabircisi ise yunus balığının rüyada görülmesi sadece  saadetli, mutlu bir hayatın ifadesi olarak da açıklanmıştır.

Daha önceki rüya yorumlarımda da sıkça belirttiğim gibi, gördüğümüz rüyaların içinde bulunduğumuz yaşanan gerçeklerden, medeni halimizden, maddi ya da manevi ruh halimizden  ayrı tutarak değerlendirmelerde bulunmamız çok yanlış bir sonuç olur. Bu yorumları okurken, dinlerken, siz de kendi ruhalitenizi lütfen ön planda tutunuz.

Hadis-i şerif de İbni Ceirir der ki; Güzel rüya müjdedir.

Rüyada balık görmek de müjdelerden sayılır, balığın tutulması, yenilmesi, rengi ve diğer esvapları da farklı farklı yorumlansa da özünde rüya bütün kaynaklarda hayırlara vesile olarak yorumlanır.

Rüyada yunus balığı yakalamak; ticaretle uğraşan bir kimse ise, önüne çıkacağı bir işle büyük bir atılım yapacaktır. Uzun zamandır hayalini kurduğu maddi ya da manevi isteğinin gerçekleşeceği anlamı da taşır.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.