Rüyada yıldız görmek, uğrunda savaş verdiğiniz, çalışıp, didindiğiniz her ne ise maalesef elde edemeyeceğiniz bir hayalden öteye geçemeyecek. Yıldız görmek aslında hayra yorumlanan bir rüyadır, bir çok yorumcu bu ve bunla ilgili rüyalar için oldukça olumlu  tefsirlerde bulunmaktadır. Ancak, ben ve benim takipçilerim bu konuda artık hemfikir olmuş sayılırız. Şahsen ben yaklaşık on yıldır böyle bir rüya için olumlu bir açıklama yapmış değilim ki, okuyucularımdan da bu konuda müspet cevaplar almışımdır.

Rüyada yıldız tutmak; olumlu bir rüyadır, hayallerinize kısa zamanda ulaşacak, istediğiniz yaşam standartlarına kavuşacaksınız. Gönül işlerinizde olumlu gelişmeler yaşayacak, hayırlı bir izdivaca da evet diyeceksiniz. Yıldızı tutmakta hiç zorlanmamış iseniz, isteklerinize kolaylıkla sahip olacak, müjdeli bir haber alacak, ailenize büyükbir kısmet nasip olacak, görücü usulü ile çok hayırlı bir evlilik yapacaksınız.

Rüyada yıldız kayması; dilek tutacak ve bu dileğiniz kabul olacak, sürekli düşündüğünüz, içinden çıkılamaz sandığınız bir konudan ötürü adak adayacaksınız, buna ek olarak, niyet ettiğiniz bir adağınızın olduğu, çeşitli geçerli sebeplerin yanı sıra bahanelerle ötelediğiniz adağın bir an evvel kesilmesi icabet ettiğine tabir edilir.

Rüyada yıldızlara çıkmak, aşk dolu bir gelecek, uzun süreli bir gönül ilişkisinden sonra evlilik, ticaret işinden kazanılacak büyük bir servet, hayırlı evlatlara sahip olmak, gelecek korkusunun son bulması, taşınmaz, kıymetli bir mülk sahibi olacağınıza tabir edilir.

HAKANIMRüya TabirleriRüyada yıldız kayması,Rüyada yıldız tutmak,Rüyada yıldızlara çıkmak,rüyanın anlamı,Yıldız görmekRüyada yıldız görmek, uğrunda savaş verdiğiniz, çalışıp, didindiğiniz her ne ise maalesef elde edemeyeceğiniz bir hayalden öteye geçemeyecek. Yıldız görmek aslında hayra yorumlanan bir rüyadır, bir çok yorumcu bu ve bunla ilgili rüyalar için oldukça olumlu  tefsirlerde bulunmaktadır. Ancak, ben ve benim takipçilerim bu konuda artık hemfikir olmuş sayılırız....Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.