Rüyada süpürge görmek

Rüyada süpürge görmek, dertlerden kurtulmak, sıkıntılı günlerin son bulması, haneye gelecek huysuz bir gelini işaret eder. Yine, her yazımda belirttiğim üzere rüyada görülen simgelerin şekil itibarı ile tek başına yorumlanamayacağı, hareketlilik esasına dayalı olarak, detaylı anlamlandırılacağını unutmamak gerekmektedir. Örnek verecek olursak, rüyada evin içinin sokağa doğru süpürülmesi, nazarlardan kurtulacağınıza, hakkınızda çıkacak olan dedikoduların asılsız olduğunun meydana çıkacağına, katlanmakta zorlandığınız eşinizden boşanacağınıza, hane içinde saklanan bir eşyanın gün yüzüne çıkacağına,  hane içinde evlenme çağına gelmiş birinin evleneceğine, aile içinden birinin saklı gizli, izinsiz bir gönül ilişkisine tabir edilir.

Rüyada eli süpürgeli adam görmek, hiç ummadığınız birisinden büyük bir yardım göreceğinize, sıkıntılı bir anınızda bir dosttan yardım isteyeceğinize, hane içine gelecek cömert, dürüst ve iyi bir damat adayına,  uzun zamandır sakladığınız bir sırrın ortaya çıkacağına, size vaadlerde bulunan birisine elinizde avucunuzda ne varsa vereceğinize, kandırılacağınıza tabir edilir.

Rüyada eli süpürgeli kadın görmek,  mutsuz bir izdivaca, hane içinden birisinin kıymetli bir eşyasının kaybolacağına, kayın valide sorunu olacak bir evliliğe, nişandan dönmeye, titizliği hastalık halinde olan bir kadın ile evliliğe,  yaşlı bir aile büyüğünden alacağınız maddi olanaklarla borçlardan kurtulmaya, hakkınızda çıkacak olmadık bir dedikoduya, hayırsız kız evladına işaret eder.

Rüyada araba süpürmek,  uzun ve yorucu bir yolculuğa,  çok çalışıp az kazanmaya, sonu hüsranla bitecek bir izdivaca, aşık olduğunuz erkeğin sizi terk edeceğine, ticari hayatınızda olumsuzluklar yaşayacağınıza, gireceğiniz sınav ya da buna benzer bir etkinlikteki kötü sonuca, çok paspal bir erkekle evleneceğinize, aynı keza, paspal bir kızla izdivaca, çok haylaz bir çocuk müjdesine, haneye gelecek kalabalık misafirlere, üzerinde çalıştığınız projeden başarısız sonuç almanıza, umulmadık bir yerden gelecek yardım ile bütün borçlarınızdan kurtulmaya olarak tabir edilir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 310 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Aralık 2015

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.