Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek,  kirli işlerin içine istemeden de olsa girileceğine işaret edilirken, çok farklı yorumları da göz ardı etmemek gerekir. Bu manada para, ve paranın rüyada görülüş biçimi çok önemlidir. Benim bu konuda ki yorumum sıkıntının habercisi, cimri bir eşle izdivaç, gönül işlerinizde çelişkili durumlar yaşamak, umulmadık bir yerden çıkacak masraf,  haneye gelecek hayırsız bir gelin, hane içine gelecek bir damat ve peşinde getireceği kısmetsizlik. Klasik anlamda bu rüyanın anlamı iki farklı kategoride açıklanmaktadır. Rüyada para, hayırlı bir anlam taşımaz ve bende bu görüşü savunanlardanım. Ancak, ikinci kategoride yorum yapanlar ise, mutluluk, iş yerindeki başarılı çalışmalar neticesinde kariyer yapma, bereketli bir yıl, kısmetiyle doğacak bir çocuk gibi anlamlar içeren açıklamalar yapanlar da azımsanmayacak kadar çoktur. Lakin daha önceki rüya yorumları yazılarımda da bahsettiğim gibi, insanların duymak istediklerini söyleyen, aslı astarı olmayan açıklamalar yapan kişilerde vardır. Mutlaka konuya vakıf, öngörüsü yüksek yorumcuların da olduğunu göz ardı etmemek gerektiğini söylemek isterim.

Rüyada parayla oynamak, oynamak fiilinden bakar isek, durağan bir iş hayatı, sıradan bir gönül ilişkisi içerisine girebilirsiniz, Amma velakin, hem para hem oynamak olunca durum biraz farklılık gösterir. Geçici bir sevinç yaşamanız muhtemel olmakla beraber, hak etmediğiniz bir servetin de sahibi olacak ama, huzursuz bir hayatın içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Güzelliği ile sizi büyüleyen, ama, gözü sadece sizin maddi durumunuzda olan bir eş önünüze çıkabilir. Rüyayı gören kişi bayan ise, bu eş erkek olarak tezahür eder.

Rüyada para kaybetmek, üstünüzdeki sıkıntılardan kurtulacaksınız, paylaştığınız bir sır gün yüzüne çıkabilir,  ilişki yaşadığınız kişiden sorunlu olarak ayrılabilir ancak, sizin için hayırlı bir durum teşekkül edebilir. Uzun süredir üstünde çalıştığınız, bir türlü hayata geçiremediğiniz planlarınızı uygulayacak fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizden birisi hane dışına hayırlı bir iş için gidebilir, bu evlilik olabilir, memuriyet olabilir.

Rüyada para görmek ile alakalı Google araştırma sonuçlarını da sizlerle paylaşmak istedim. Bu sonuçlar Google arama motoru üzerinden yapılan sorgular için geçerlidir, diğer arama motorları buna dahil değildir.

  • Rüyada kağıt para görmek, yazarak arama yapan kişi sayısı ayda ortalama 27.100 kişi.
  • Rüyada bozuk para görmek, ikinci sırada yer alıyor, aylık ortalama 14.800 kişi bu rüyayı görüyor ve yorumunu merak edip, İnternet ortamında arama yapıyor.
  • Rüyada demir para görmek 3. sırada, ayda ortalama 2.900 kişi.
  • Rüyada çok para görmek 4 sırada, 1.900 kişi.
  • Rüyada sahte para görmek, 1.600 kişi.
  • Rüyada para görmek nedir yazarak arama yapan 1.300 kişi mevcut.
  • Rüyada yabancı para görmek araştırması yapan 1.000 kişi.
  • Rüyada eski para görmek yazıp da arama yapan 720 kullanıcı var.
  • Rüyada tomarla para görmek ve rüyada altın para görmek sorgusu yapanlar eşit, 590 _590.

Liste bu şekilde uzayıp gidiyor ve toplamda,  rüyada para görmek sorgu sayısı tam tamına 49.500 kişi. Bu rüyada  Türkiye ortalaması olarak en çok görülenlerden fakat, hiç şaşırmayın, çok daha yüksek sorgusu olan rüya sonuçları da var. Vakit buldukça bu rekor sayılabilecek sorgu sonuçlarını da sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 39 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.