Rüyada Film Artisti Olmak

Rüyamda film artisti gördüm; hemen hemen bütün rüya yorumu yapan siteler, kitaplar,  hak yolunda çok menfi işler yapacağına, bu iyilikler neticesinde dualara haiz olacağına, büyük bir kısmet ve baht açıklığına, art niyetli, içi kötülük dolu kişilerle vereceği mücadeleyi kazanacağına, sağlıklı bir yaşam süreceğine velhasıl çok hayırlı bir rüya olarak yorumlamaktadırlar. Rüyada görülen aktör ya da aktris ölmüş biriyse, sıkıntılı günlerin habercisidir.

Bazı yorumcuların ortak görüşü ise; sizi seviyor gibi görünen, arkadaş ya da sevgiliniz var ise dikkat edin, onlar size rol yapıyor olarak da, uyarıda bulunmuşlardır.

Rüyada artist olmak; pek hayra işaret edilmemiştir, şöyle ki; bu rüyayı gören kişinin bir yakını tarafından kandırılarak imza ya da kefillik neticesinde mahkemelik olacağına işaret edilmiştir. Bu bakımdan çok dikkatli olması gerektiğine, etrafındaki    insanlarla ilişkilerine yeniden bir bakış açısı ile ayar vermesi gerektiğine kanaat oluşmuştur. Bir iftira neticesinde huzurunun kaçacağı, ‘benim başıma gelmez, ben çok dikkatliyim’ diyenlerin bile aklına, fikrine gelmeyecek bir kötülüğün içinde kendini bulabilir. Yaşadığı hayatın değersiz olduğuna, dünya işlerini önemsememeye, yaptığı işleri sadece bir oyunmuş gibi görmeye yol açacak bir döneme gireceğine delalet eder. Bir çok kaynak, bu rüya için olumsuz yönde tefsirlerde bulunmuşlardır, dikkatli olunması gerekir.

Rüyada artistle yemek yemek; hangi yemeği yediği çok önemli olmakla birlikte, sevdiği etli bir yemek yemiş ise, bir hayalinin gerçekleşeceğine delalet eder. Sadece salata yemiş ise, karmakarışık işlerin içine gireceğine, sıkıntılı günlere delalet eder. Bu rüyayı gören kişi bekar bir genç kız ise, çok isteyip de kavuşamadığı bir sevdiğinde haber alacağı, küskünse barışacağına da delalet gösterenler azımsanmayacak kadar çoktur.

Rüyada artistle ata binmek; Neşeli bir seyehate gidileceğine, şehirden uzak bir evlilik yapıp, ailesinde uzak kalacağına, çok sevdiği bir arkadaşından gelen haberle tatile gideceğine delalet eder. Farklı bir kaç kaynak ise; kandırılacağına, evliyse kocası tarafından aldatılacağına, dost sandığı birisi tarafından aldatılıp, kefil olacağına ve bunlara benzer yöntemlerle sıkıntılı günler yaşayabileceğine işaret edenler de bulunmaktadır.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.