Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz görmek tabiri yapanların ortak görüşü, hayra alamet olmadığı, uğursuzluk getireceği, pis bir düşmanla mücadeleye girişileceğine yorumlanmıştır. Mevki ve iktidar sahibi bir yakını olduğu ama bunun düşmanlık beslediğine, Vahşi bir düşmana tabir edilir. Rüyada domuz eti yiyen birisinin, haram dolu, pis mala ve bu zenginlik içinde huzursuz bir yaşamı olacağına yorumlanmıştır.

İslami rüya tabiri yapanlar ise, rüyada domuz görmek için şu görüşlere yer vermişlerdir;

  • Kırmani der ki; rüyada domuz görmek akılsızlıktır.
  • İbn-i Sirin der ki; evcil domuz görmek, kalbi çok geniş, kötü, alçak ve dinsiz kimseye, yaban domuzu ise, çok zengin ve güçlü, ancak, alçak ve gafil kimseye işaret eder.
  • Ebu Sait El-Vaiz der ki; rüyada domuz görmek, alçak bir düşmana delalettir.

Diğer kaynaklar domuz görülen rüyalar için şunları söylemişlerdir.

  • rüyasında Domuz sürüsüne liderlik yapan bir kişi, hain ve alçaklardan oluşan bir topluluğun başına geçecektir.
  • Rüyasında domuz öldüren bir kişi, düşmanıyla girdiği amansız bir mücadeleden zaferle ayrılacaktır.
  • Domuz size saldırmış ve herhangi bir zarar vermiş ise, herhangi bir işten büyük zarar göreceğinize delalettir.

Rüyada domuz eti satmak, zenginliğe işaret ederken, bu zenginliğin haram yollardan olacağına,  güç sahibi olunacağına ama, bu güç, zalimlik ve gaddarlık içinde huzursuz bir yaşantıya, haram mal ile kazanılacak parayla mutsuz, huzursuz, hastalıklarla sürecek bir hayata, daha önce haksız yere kazanmış olduğunuz bir malın elinizden çıkacağına, dünya malı için, ahiret hayatınızı risk altına almaya olarak işaret edenlerin sayısı oldukça fazladır.

Rüyada beyaz domuz görmek; alçak bir düşmanın her an sizi kandırabilmek için uğraştığına, sizi çok sever gibi görünen ancak düşmanlık besleyen yakınınızda birisine, mutsuz bir evliliğe, ihanete ugrayacağınıza, uğursuz birinin misafir olarak size gelmesine, eğer rüyayı gören genç bir kız ise, evlilik vaadiyle zamanının ve aklının çalınmasına tabir edilir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 51 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.