Rüyada Dağa çıkmak

Rüyada Dağa çıkmak

Rüyada dağa çıkmak, alışıla gelmiş rüya yorumları ile bence alakası olmayan, derin ve bir o kadar da ciddi bir konudur. Dağa nasıl çıktınız, bir çırpıda mı? gibi soruları da beraberin getirir ve en ufak bir simgenin bile önemli bir obje olduğunun altını çizmem gerekir.

Bir okuyucum yorum bölümünde sormuş, rüyamda dağa çıktım, ama, ben dağa çıktıkça, daha yüksek dağlar önüme çıkıyordu. Bu rüyanın yorumunu bilhassa gördüğü rüyayı, bize soran Nahide hanıma ithafen sizlerle paylaşmaktayım.

Hayalini kurduğunuz her ney ise, sizin üstün becerileriniz ve gayretlerinizin çok altında bir hedef olarak görülmekte. Dağ, yorucu bir fiziksel, aynı zamanda akıl yardımıyla tırmanılacak bir hedef. Siz dağa çıkıyorsunuz, bir çok zorluğu yeniyorsunuz, ama bir yüksek dağ daha görüyorsunuz. Zekanızı ve gayretlerinizi küçümsemeyin, donanımınız, çok daha yüksek hedefleri aşabilecek yapıda.

Bu rüyanın genel manada seyri ise şöyle açıklanabilir. Arzu ettiğiniz, küçük, önemsiz şeylere ulaşacaksınız. Ama, bu hedeflerin, sizin hedefleriniz olmadığını anlayacak ve daha çok çalışacaksınız. İstekleriniz, kolaylıkla gerçekleşecek, iş hayatınızda üstün başarılar kazanacaksınız, olarak tefsir edilir.

Rüyada dağdan inmek, yorulmadan kazanç sağlayacaksınız, her işinizi bir çırpıda halledecek, önünüze hiç bir engel çıkmayacak anlamında tabir edilir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 56 defa

Kategori: Genel, Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 05 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.