Rüyada Çikolata görmek

Rüyada çikolata, hayırlı günlerin geleceğine işaret eder, genel anlamda bu rüyanın yorumu  çok farklı açıklamalara yol açmaktadır. Ben kendi öngörümü sizlerle paylaştığım için çok daha farklı anlamlar içerebilir. Bu pencereden bakar isek, rüyada çikolata görmek, çok sevdiğiniz biriyle yakında hasret gidereceksiniz,  yeni biriyle tanışıp, unutmakta zorlandığınız eski sevgilinizi çok çabuk unutacak, çok güzel bir gönül ilişkisi içerisinde kendinizi bulacaksınız. Sıkıntılı günleriniz geride kalacak, maddi ve manevi güzel günler göreceksiniz. Çok hayırlı bir erkek evlat müjdesi alabilir, çok bereketli bir hasat, ticari olarak büyük kazançlar önünüzde ki günlerde sizi bekliyor olabilir.

Rüyada beyaz çikolata görmek, genel anlamda bu rüyanın yorumu aynı sayılabilir. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise, önüne büyük bir kısmet çıkacak olarak tabir edilir. Mutlu bir evliliğin habercisi, zenginlik, alın teri ile kazanılmış bolca para ve evlat müjdesine de işaret edilir.

Rüyada çikolata satmak,  aldatmak, aldatılmak ve önünüze çıkan hayırlı bir kısmeti geri çevirmek manasını taşır. Ayrıca, büyük hayaller kurduğunuz her ne ise olumsuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Önünüze bir iş imkanı çıkacak, ama, bu iş de sizden istenen büyük olasılıkla insanları aldatmak olabilir. Hayal ürünleri  satan ya da gerçek dışı ticari bir faaliyetin içinde kendinizi bulabilirsiniz, dikkat etmenizi öneririm.

Rüyada çikolata almak, bu rüyada yine çikolata satmak tersi olarak öngörülür. Yani, kısacası mutluluk, iyi bir iş, iyi bir eş, hayalini kurduğunuz ve satın almak da zorlandığınız bir ürünü ya da taşınmaz bir mülkün tapusunu alabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak, haneye gelecek bir devlet büyüğü veya aile büyüğünü misafir edebilir ve de bu misafirden çok büyük faydalar görebilirsiniz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 240 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 24 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.