Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada Asker olduğunu görmek, okyanus kadar bilgeliğe, dağ gibi bir yüreğe ve dayanıklılığa, azim dolu bir güce, her engeli aşacak şansa ve bilgiye, pençesi güçlü bir aslana, haneye gelecek güçlü bir erkeğe, haneye gelecek yüklü bir mirasa rivayet edilir. Ayrıca, bu rüya sahibinin en kötü zamanlarda bile, umudunu kaybetmeyeceğine, sabır ve metanetle zorluklara göğüs gereceğine, çalışkanlığı sayesinde toplum içinde büyük bir itibar sahibi olacağına da işaret edilir.

Rüyada askere gitmek,  rüyayı gören kişi erkek ise ve askerliğini yapmış birisi ise, genç bir sevgiliye,  çok yorulacağı bir ticari hayatın içine girmeye, hayırlı bir iş için şehir dışına seyahat etmeye, makamı yüksek bir koltuğa olarak  yorumlanır. Genç bir kız bu rüyayı görmüş ise, iyi bir eşe, yeni bir sevgiliye, yeni bir elbiseye tabir edilir. Evli bir kadın görmüş ise, hayırlı bir evlada, erkek çocuk annesi olacağına, hasta ise şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada asker elbisesi giymek, değeri yüksek bir mülk sahibi olmaya,  iş sahibi olmaya, görevli olarak bir yere gitmeye, uzun zamandır görmediği anne ve babasının yanına gitmesine vesile olacak bir olaya, ilim sahibi olmaya, erkek çocuk müjdesi almaya, hane halkından birisinin evlenmesine işaret eder.

Rüyada askerden kaçmak,  sizi üzecek bir haber almaya, iş hayatınızda kötü gidişatın başlangıcına, sevgiliden ayrılmaya, eşinden boşanmaya, büyük bir sorumluluk sahibi olacağınıza, üstesinden gelemeyeceğiniz bir yükün altına girmeye, bir yakınınızı kaybetmeye, evdeki değerli bir mücevherin ev içinde kayıp olmasına, olarak rivayet edilmektedir.

Rüyada Asker uğurlamak;  düşünülenin aksine bu rüya için ayrılık olacak yorumu yapılmaz. Gurur duyacağınız bir haber almaya, erkek çocuk annesi olmaya,  çok istediğiniz bir tatilin gerçekleşmesine, makam mevki sahibi olmaya, helal kazanç sahibi olmaya, uzun zamandır haber alamadığınız bir yakınınızdan sevinçli bir müjde almaya olarak tefsir edilir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 41 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 02 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.