Rüyada aşık olmak, klişe olmuş tabirlerden uzak bir anlatım, farklı bir görüşle tabir etmekten çekinmeyeceğim. Rüyada aşık olduğunu görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sosyal düzen ile bağlantılıdır. Ruh hali çok önemlidir. Yani, gerçek hayatta aşık olmak, aşk yaşamak  isteyen bir kişi böyle bir rüya görmüş ise, bence yorumsuz bırakmakda fayda var demektir. O düşüncelerde yoğunlaşmış bir beyin, dinlenti haline geçtiğinde bu ve buna benzer rüyalar görebilir. Farklı rüyalarda da bu geçerlidir. Üstünde yoğunlaştığınız bir olayı rüyanızda gayet rahat görebilirsiniz.

Fikrinde böyle bir düşünce olmayan bir kişinin rüyasında aşık olması, üzerinde çalıştığı bir işin güzel sonuçlar vereceğine, uzun zamandır hazırlandığı bir sınav, proje, herhangi bir yarışma gibi aktivitelerden iyi sonuçlar alacağına, rahat, huzurlu bir yaşantıya delalet eder.

Rüyada sevgili görmek; bu rüyanın tabiri de farklı kategorilerde değerlendirilir. Allah yolunda dinini yaşayan bir kişi görmüş ise, gönül ferahlığına, iç dünyasının huzurla dolmasına,  hanesine yakın bir ibadethane açılmasına işaret eder. Sevgilisi olan bir kişinin böyle bir rüya görmesi de, yazımın ilk satırlarında belirttiğim gibidir, gayet normal bir dinlenti halidir.

Rüyada hiç tanımadığı birine aşık olmak; çok değer verdiğiniz bir dostunuza destek olacağınıza, maddi sıkıntılarına yardımcı olacağınıza ve bu yardımlardan ötürü, ruhen bir rahatlamaya, bir arkadaşınızla yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza olarak işaret edilir.

Rüyada yaşlı birine aşık olmak; İslami bakış açısı ile, güzel bir dost kazanmaya, yeterince büyük sözü dinlememenin vermiş olacağı sıkıntıya, ihmal ettiğiniz dini görevlerinizi yerine getirmeye tabir edilebilir. Normal şartlarda apansız görülmüş bir rüya ise, aile büyüklerinden birinin vefatına, aile büyüklerinden birisinin size maddeten yardımcı olacağına, büyük bir sıkıntıdan kurtulacağınıza, alacağınız güzel bir haberle tatile gitmeye olarak yorumlanır.

Bir çok yazım da da belirttiğim gibi, rüyaların anlamı, içinde bulunulan ruh hali, maddi durum, medeni hal çok önemlidir. Bir rüyada detaylar çok önemlidir. Küçücük bir detay çok farklı anlamlara yol açabilmektedir. O yüzden rüyalarınızın daha gerçekçi bir şekilde tabir edilebilmesi için, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına, gördüğünüz rüyayı   yorum bölümünden açıklamalı olarak yazmalısınız.

HAKANIMRüya TabirleriRüyada aşık olduğunu görmek,rüyada aşık olmak,Rüyada hiç tanımadığı birine aşık olmak,Rüyada sevgili görmek,Rüyada yaşlı birine aşık olmakRüyada aşık olmak, klişe olmuş tabirlerden uzak bir anlatım, farklı bir görüşle tabir etmekten çekinmeyeceğim. Rüyada aşık olduğunu görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sosyal düzen ile bağlantılıdır. Ruh hali çok önemlidir. Yani, gerçek hayatta aşık olmak, aşk yaşamak  isteyen bir kişi böyle bir rüya görmüş ise, bence yorumsuz bırakmakda...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.