Rüyada Arı Sokması neye işarettir

Rüyada arı sokması,  sevdiğinizden pembe bir yalan duymanıza, tatlı bir şakaya, iyi niyetli bir dosta işaret edilmiştir. Neresinden bakarsanız bakın, kime sorarsanız sorun, rüyada arı görmek hayırlara vesile olacak bir tabirle açıklanırken, gerek iş hayatında gerekse özel ilişkilerde yüzleri güldüren, sevindiren bir haberci olarak söylenir. Bolluğa, berekete, zenginliğe işaret edilir. Çok az bir kaynak ise, çekemeyen, haset eden bir düşmana rivayet eder ve rüyayı göreni bu konuda uyarır.

İslami kaynaklar da, rüyada arı görmeyi, büyük bir sevinç, büyük bir bereket ve hayırlı bir zenginlik olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada bal arısı görmek, bereketli günleri, bereketli hasatları ve çok kazançlı bir yıl geçirileceğinin habercisidir.

Rüyada arı kovanı görmek; hudutsuz bir zenginliğe, çocuk için dua eden anneye, ikiz çocuklar müjdecisi, Tarlasından ya da, daha önce yaptığı işlerden gelecek yüksek bir kazanca, haneye gelecek kalabalık bir misafire işaret edilmektedir. Hane içindeki bir sırrın başkaları tarafından duyulacağına da rivayet edilir. Bir kaç kaynak ise, kalabalık bir düşman topluluğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada kraliçe arı görmek; güçlü bir dosta, yaşı ilerlemiş kadının hamile kalmasına, çok pahalı bir ziynet eşyasının alınacağına, dağılmakta olan bir ailenin kadın tarafından tekrar kurtulacağına. çocuk seslerinin bol olduğu mutlu bir evliliğe, bir devlet büyüğünden yardım alınacağına işaret  edilmiştir.Büyük bir iş yaparak, insanlığa faydalı bir buluş yaparak takdirleri toplayacak ve bu nedenle bir devlet büyüğü tarafından ödüllendirilecek.

Rüyada eşek arısı görmek;  çok güçlü bir erkeğin hayatınıza gireceğine işaret eder. Güçlü ama faydasız, üzüntü verici bir evlilik olarak da açıklayanlar vardır. Rüyada eşek arısını öldüren birisi, hayırlı bir iş yapmış sayılır ve hayırlı bir haber alacağı anlamına gelir. Birden fazla eşek arısını öldürmüşse, ardı ardına müjdeli haberler alacağı anlamına gelir. Rüyada koyu renkli ya da siyah bir eşek arısı görülmüş ise, kısa süreli tatsız olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sarı arı görmek; temeli kuvvetli binalar yapacak, çok zeki bir mimar, çok çalışkan bir eş adayı olarak yorumlanır. Yine çok az bir oranda da olsa olumsuz yorumlarda vardır; sarı arı, çocuksuz bir evliliğe, çok çalışıp az kazanmaya ve bereketsiz bir hasata  işaret edilmiştir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.