Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek, sabit bir düzlemde yorumlanamaz, rüyada görülen ağacın büyüklüğü ve cinsi de farklı tabirlere yol açar. Sadece bir ağaç, hayra yorulur, bereketli hasata, geniş bir aile kurulacağına, iş hayatında yüksek başarılara, ticari hayatta çok farklı sektörlere girileceğine, sağlam, dürüst ama biraz yaşlı bir erkekle izdivaca tabir edilir.

Rüyada ulu bir ağaç görmek, hayırlı evlatların müjdecisidir, köklü bir aileye gelin gitmeyi, hayırlı ve bereketli kazançları, arsa, bağ bahçe gibi taşınmaz bir mülk edinileceğini, bir devlet büyüğü tarafından onurlandırılacağı, gireceği bir spor müsabakası ya da proje sunumundan iyi sonuçlar alınacağına işaret eder.

Rüyada kavak ağaçları görmek, birden fazla kavak ağacı görmek, mutsuzluğa, isteksizce yapılacak bir işe, çok sonradan olacak bir kız çocuğuna,  olmadık bir hayalin peşinde koşulacağı ve hüsrana uğranacağına, çok zarif bir bayanla yeni bir gönül ilişkisine, kibar ama maddi gücü zayıf bir beyefendi ile izdivaca tabir edilir.

Rüyada çam ağacı görmek, çok hayırlı bir erkek evlat müjdecisi olarak tabir edilir. Ayrıca, dili sivri ama dürüst bir bayanla gönül ilişkisi kurmaya, aynı keza bir beyle tanışmaya, köklü, temeli sağlam bir izdivaca, haneye gelecek bir aile  büyüğüne, üzerinde çalıştığınız işin hayırlı sonuçlarını almaya, bir devlet büyüğünden alınacak yardıma, haneye yakın bir kişinin evlilik haberine,  bir kaç İslami tefsirci ise, gözü yükseklerde bir bayanla evliliğe, mutsuz, kederli, hüzün dolu sıkıntılı bir dönem geçirileceğine de tabir edenler vardır.

Rüyada ıhlamur ağacı görmek, bütün rüya yorumları yapanların ortak görüşü, istisnalar hariç, mutluluğun ve neşeli bir ömrün sürüleceği yönündedir. Hayırlı evlatlara, mutlu bir evliliğe, köklü bir aileye gelin ya da damat olmaya, umulmadık bir yerden gelecek müjdeli bir habere olarak işaret edilir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 93 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 21 Aralık 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.