Rüyada Adana gezisine katılmak

Rüyada Adana görmek, bereketli bir para sahibi olunacağına, zenginlik, mal, şöhret sahibi olunacağına, çok anlayış sahibi yeni bir dosta, sırdaş bir arkadaşa,  Çok çalışmanın, zahmetli bir hayatın içinden çıkılarak şanslı bir döneme girileceğine delalet eder.  Farklı bir görüşte ise, sorumlusu olarak görüldüğünüz bir işten dolayı zarar edilecek bir ticari hayatın mağduru olmaya, iyi kalpli ama biraz cimri biriyle izdivaca  da işaret edenler çoğunluktadır.

Her zaman belirttiğimiz gibi, rüya yorumu keskin bakış açıları ile değerlendirilmemelidir. Rüyaları iyiye yormak, bu konuda ki iddialı isimlerin ortak görüşüdür. Simgesel objeleri yorumlarken bu konuya çok dikkat etmek gerekmektedir. Bu konuya meraklı kişiler bilir ki, bir çok rüyanın yorumu iyiye işaret edilerek açıklanmıştır.

Rüyada Adana kebabı yapmak; eğer sevdiğiniz bir yemek türü ise, sağlığa, mutluluğa, berekete yorumlanır. Yorgunluk verecek ama, bu tatlı yorgunluktan mutluluk duyacağınız bir haber alacaksınız. Karmakarışık bir işin içinde kendinizi bulabilirsiniz, yakın çevrenizden duyacağınız dedikodular yüzünden aile içinde huzursuzluk çıkabilir. Kalabalık ortamlardan mümkünse bir süre uzak durmakta büyük fayda var diyen rüya yorumu yapan kişiler de vardır.

Rüyada kıyma kebap görmek, ufunetinizi dağıtacak, telaşsız bir  döneme gireceksiniz, sakin bir hayat, heyecansız bir  dönem sizi bekliyor olabilir. kıyılmış et, küçük, küçük sorunları, küçük küçük mutlulukları da işaret eder. Baharatla yoğrulmuş kıyma ise, dertlerinizi dinleyecek, size sorunlu işlerinizden dolayı moral verecek bir dosta, tanıdığa da yorumlanır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.