Öğretmen Sohbet Odaları

öğretmen sohbetKutsal bir mesleği icra eden değerli eğitmenlerimiz için öğretmen sohbet kanalımız hizmete girmiştir. Bu oda içerisinde % 80 oranında öğretmen ziyaretçi  bulunmaktadır.  Sohbet etmek için ideal  ortamı, seviyeli muhabbetleri burada kesinlikle bulacağınızdan eminim.  Mesleğinden emekli olmuş yada henüz tayini çıkmış öğretmen ve öğretmen adayları bu oda da günlük trend konular üstünde chat yapmaktadır.

Öğretmen arkadaşlarımızın sohbetche.net sitesini tercih etme sebepleri nelerdir?

  1. Sunucumuz %100 seviyeli bir ortam ile Google de üst sıralarda yer almaktadır.
  2. web sayfalarımızda güncel konuların yanı sıra, cosmos, islami bilgiler ve coğarfi bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler ansiklopedik bilgiler olup öğrenci ve öğretmenlere sunulmuştur.
  3. bedava ve üyeliksiz sohbet imkanı sunulmaktadır.
  4. Özellikle müzik öğretmeni olan amatör seslerin radyomuzda yayın alma şansına sahip olması.
  5. Kelime ve yarışma oyun kanallarımızın  soru cevap botunun öğretmen arkadaşlarımızca denetlenmesi.

Daha bir çok hizmeti burada bulacak olmanız sizi hiç şaşırtmasın, yanıltmasın. Site yönetim kadromuzda Lady rumuzlu öğretmen arkadaşımızın moderatörlüğünde  süprizler sizleri beklemektedir.  Tek yapmanız gereken giriş butonuna tıklamak, gerisi zaten olağan akışıyla sizleri karşılayacaktır.

Yurt Dışından Sohbete Katılan Öğretmen Var mı?

Evet var, yurt dışında görev yapan öğretmen arkadaşlarımız farklı saatlerde giriş yapıyorlar. Daha ziyade Türk kolejlerinde eğitmenlik yapan Avrupa ve Arika’dan  ziyarteçilerimiz sunucumuzda bulunmaktadır.  Fransa, Almanya ve Belçika bu girişlerde ön sıralarda yer almaktadır. Toplamda öğretmen kullanıcı sayımız online olarak 30 civarında değişiklik göstermektedir. Yani bu oran 7/24 zamanlama esasına göre yüksek bir traj olarak kabul edilebilir. Düşünün ki gece Tr saati ile 03:00 ve kanalda muhabbet ediliyor, sizde gelmişiniz.  Burada sohbet etmek için arama kutusuna öğretmen chat   yazmaktan ziyade öğretmen sohbet che yazmanız daha isabetli olacaktır.  Bu global odamızı henüz sisteme aktif ettik, tanıtım aşamasındayız ama umduğumuzdan da ileri yol almış vaziyetteyiz.

Öğretmenler İçin Sohbet Uygulamanız Var mı?

Sizde takdir edersiniz ki sadece bir meslek mensubuna yönelik uygulama yapmak imkansız yakın bir şey. Öğretmen, doktor, esnaf ayrım yapmaksızın herkesin kullanabileceği farklı sohbet uygulamalarımız aktif olarak hizmete sunulmuştur.

  • Web sohbet girişi; hemen  bir tıkla online olabileceğiniz hazır sistem ana sayfamız ve diğer sayfalarımızda sizleri karşılayacaktır.
  • Zsohbet apleti; yine sitemizin hemen hemen her sayfasında sizler için sunulmuş güzel bir uygulamadır.
  • Play store uygulaması; evet en son gelişmiş bu uygulamada ana sayfada bulunmaktadır, hemen telefonunuza indirebilirsiniz.
  • mİRC sohbet scripti; verdiğim linkten indirebilirsiniz, virüs taramasından geçirilmiş olup kolaylıkla masa üstüne indirebilirsiniz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 71 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 19 Temmuz 2023

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.