Küçük Sohbet Siteleri

Küçük Sohbet Siteleri

Küçük Sohbet Siteleri

Küçük Sohbet Siteleri

küçük sohbet siteleri yani, kullanıcı sayısı az,  sakin,  birazda sessiz chat ortamı arayanların ortak mekanlarıdır.   Kimler neden arar böyle küçük sohbet sitelerini? amaçları nedir?

Kullanıcı sayısı az olan muhabbet siteleri gerçekten de sakin bir ortamdır,  gerilim pek olmaz, keyiflidir sohbetleri. Neredeyse  m² ye üç beş kişinin düştüğü bir ortalamadır bu.  Sanki nüfus oranından bahsetmiş gibi hissettim kendimi ama, maalesef doğrudur bu oran.  Şu an bizim sitemizde sakin sohbet yapılabilecek platformlardan birisidir. Sitemizin ziyaretçi sayısı  online olarak düşünürsek on ya da on beş kişi civarındadır. Bu bir avantajmıdır yoksa dez avantajmıdır tartışmaya açık bir konu olarak düşünüyorum. Ben site sahibi olarak bu durumdan aslında çok da memnunum, şikayetim de yok. Nedeni ise;  buraya gelen arkadaşlar  seviyeli ve sakin bir ortamın huzuru içerisinde muhabbet etmektedir. Aşağı yukarı hepimiz birbirimizi tanırız, huylarımızı biliriz ve ona göre sohbet eder şakalar yaparız.  Sizlere  kanal genelinde ki  sohbetlerden bir enstantane sunmak isterim.

  • Bonita:  hg serap  yaprak sarmasının içine sen sarımsak koyuyormusun.
  • Serap: Bonita  ben sarımsak da koyuyorum soğanda.
  • Bonita: kıs kayınvalidem sarımsaklı yemiyor,  şimdi koymasamda yapamamışın diyecek.
  • Serap:  hayatım sende iki çeşit yap, sarımsaklıda sarımsaksız da.
  • Bonita: zor olacak ama haklısın, haydi bana bys yaprak sarmaya geçiyorum.

Düşünün ki, aralarında ki samimiyeti ve seviyeyi yazışmalarına yansımış. Şimdi burada şunu da göz ardı edemeyiz, bu arkadaşlar yazışırken kanal da zaten çok olsun 10 kişi vardır.

Küçük Chat Sitelerini Kimler Tercih Ediyor

Bu konu aslında epeyce detaylıdır, neresinden başlasam, ne kadarını yazsam, sıkıcı olmadan kısaca anlatayım en iyisi.

  1. Daha önce ziyaretçi sayısı yüksek sitelerde chat yapanlar. Bu arkadaşlar o kalabalık ortamdan sıkılmış ve sakin bir ortam arayanlardır.
  2. Konuya vakıf olan arkadaşlar bilir, özellikle mobilden sohbet edenler kanal genelindeki yazışmaları pek okuyamazlar. Hızlı yazışmalar, sürekli kayan ekran görüntüsü, bıkmışlardır. Aradıkları sohbet ortamı ancak küçük sunucularda olduğu için katılım sağlarlar.
  3. Yetki isteği; Biraz komut bilenler admin ya da farklı yetki istemi için küçük sunucuları  tercih ederler. Sitenin kullanıcı sayısı az olduğunu bildikleri için bu açığı değerlendirmek isterler.

Küçük Sohbet Kanallarının Sorunları

Bu sohbet kanallarının sorunu hiç bitmez, sorun derken kullanıcısı az olduğu için atılan tripler diyelim. Giriş az,  gelenler hep aynı kişi sıkıntı verebilir. Bu durumda tek sorumlu sunucu sahibidir ve bütün olumsuzlukların sorumlusu da odur.  Küçük sohbet siteleri büyümek adına reklam ya da  içerik ekleyerek ziyaretçi kazanma yoluna gider. Bu sitelerde sağlam bir kadro yoksa başarı oranları çok düşüktür. Sabır ve özverili çalışma ile sorunlar aşılabilir, unutmayalım bu günün en büyük sohbet sitesi, geçmişin en küçük sitesiydi.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 21 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2021

1 Yorumlar
Ss

Küçük ve nezih bir platform emeğinize sağlık

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.