Güzel Bir Sohbet Ortamı

İnternet kullanıcıları artık sohbet ortamı nasıl, güzel sohbet yapılabilirliği uygun mu? hassasiyetindeler.  Haklılar da, zaten yüzlerce binlerce chat sitesi mevcut, seçici davranmaları çok normal. İşini layıkıyla yapan siteler arasında www.sohbetche.net sanalın yükselen yıldızlarındandır. Sistem içerisine dahil olduğunuzda sohbet ortamı eminim sizleri de cezbedecektir. Seviyeli arkadaşlıkların, düzeyli aşkların yaşanabildiği güzel bir chat ortamı içerisinde sizleri de görmek isteriz.  Peki  bu ballandırarak anlattığınız ortam da neler yaşanıyor?  ücret, üyelik söz konusu mu?, kısa bir cevap vereyim, hayır.

sohbet ortamı

sohbet ortamı

Site yönetimi olarak güzel bir sohbet ortamı yaratabilmenin zorluğunu elbette yaşamaktayız. Yurdum insanı, girerken kimlik sormuyoruz ki, ayrıca GBT sinide bilmiyoruz. Pek nadir de olsa sunucuya art niyetli, seviyesi düşük insanlarda geliyor. Geliyor ama, durumu fark ettiğimiz anda sistemden hemen uzaklaştırılıyor, bir daha girememesi için gereken cezalardan da kaçış yapamıyor. Sizler nasıl seçici davranıyor iseniz, emin olun biz yönetim olarak bu konuya ciddi hassaslık göstermekteyiz.

Sohbet Ortamı Nasıl Güzel mi?

Sohbet ortamı kurabilmek site yönetimi olarak büyük fedakarlıkları gerektiriyor. Düşünün ki, internet ortamında en çok aranan kelimeler cinsellikle alakalı. Yine düşünün,  bu sitede tek bir tane bile cinsellikle alakalı  yazı makale, video, reklam apleti yok. Neden yok; çünkü  seviyeli bir chat ortamı yaratabilmenin 1.kuralı budur.

 1. Sohbet odalarımızda geyik muhabbeti yapılmaktadır.
 2. Dozunda şakalar, kolay arkadaşlık şansı.
 3. Ortamı gerecek siyaset, futbol sohbetleri kesinlikle yasaklanmıştır.
 4. Kaliteli  hizmet, şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Küfür eden, sataşan kullanıcı anında sistem dışına atılır.
 5. Bay bayan geyik muhabbetleri, yerinde esprilerle, şakalarla yapılmalıdır.
 6. Güzel bir ortam, kaliteli  sohbetlerin yapıldığı   mekanlarda  olur, seçiciyiz, dikkat ediyoruz.
 7. Siz değerli kullanıcılarımızın isteklerine önem veriyoruz, yapılabilir olanları derhal sisteme dahil ediyoruz.

Ortamı Sağlamak Kolay Mı?

Arkadaşlar, güzel bir sohbet ortamı kurabilmek inanın ki çok zor.  Hiç sanıldığı gibi değil üstelik yazışmalı chat siteleri yanlış anlamaların çok yaşandığı bir yer. Gelen bir ziyaretçiye ‘hoş geldin kardeş’ dersiniz, o size ‘ben nerden kardeşin oluyorum’ der. Bunları hep yaşadık biz ve inanın yaşamaya da devam ediyoruz. Ne kadar eleme yapsak da sitemiz kelimelerde iyi sıralarda olduğu için bilmediğimiz kişilerde giriş yapabiliyor.

Bazen gözden kaçan sorunlar oluyorsa da genel anlamda seviyeli bir ortam hakimdir.  İnsanlar sinirlendi mi, öfke duygusu gözlerini kör, kulaklarını sağır edebiliyor.  O yüzden tavsiyemiz, olası sorunlar karşısında öfkenize mağlup olmamanız. Operatör arkadaşlarımız emin olun adaletli bir şekilde huzur ortamını sağlamaktadır.

Sohbet Ortamında Kimler var?

Kimler yok ki, global olarak sekiz tane sohbet odamız mevcut. Bu odalarda muhabbet eden özellikle akşamları  bir birinden farklı ülkelerden ve şehirlerimizden katılımcılar mevcut. Orta Amerika’dan tutun, Belarus, Japonya Çin, Brezilya gibi ülkelerde yaşayan gurbetçiler. Türkiye’nin değişik vilayetlerinden, ilçelerinden ve nahiyelerinden bay  bayan katılımcılar bu ortamda sohbet etmektedir.

#Ortam Sohbet

Burası global bir chat odasıdır ve burada seviye %100 oda müdavimleri  aracılığı ile buraya giriş yapabilirsiniz. Kısacası, buraya giriş yapmak için sizi tanımamız gerekmektedir. En azından 15  gün diğer odalarda tanışma sohbetleri gerçekleşmelidir. Kültür düzeyi belirli kişiler zaten çok kısa sürede kendisini gösterir ve giriş hakkı kazanır.  Bu oda  içinde gerçekleşen bir replik   hazırladım, umarım sizde beğenirsiniz.

 • Necla; radyoda ne çalıyor arkadaşlar.
 • Murat;  radyoda lilimarlen türküsü çalıyor.
 • Necla; Dj- Latte    formatı mı değişmiş.
 • Murat; hayır Necla, şaka yaptım sana.

Bu ve buna benzer geyik muhabbetleri yapılmaktadır, aslıda diğer odalarımızda da durum çok farklı sayılmaz. Lakin, dediğim gibi özellikle bu oda için çok seçici davranmaktayız. Sohbet ortamı ne kadar hoş ve  de dejenere olmadan yapılırsa o kadar iyi sloganı  prensip olarak benimsenmiştir.  Hattı zaatın da kanal Founderi Şule06 bu platformun kurucu üyesidir.  Böyle bir ortam için yıllardır büyük fedakarlıklar yapmış ve uzun emeklerin meyvesini de yaklaşık 2 yıldır almaktadır.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 67 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 23 Kasım 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.