Kıbrıs Sohbet Odası

Kıbrıs Sohbet Odası

Kıbrıs (KKTC) sohbet odası var mı?  ada halkının yoğunlukta  olduğu tanışıp, arkadaşlık yaptığı  sosyalleştiği özel bir platform var mı?.  Evet var, sunucumuz içerisinde #Kıbrıs sohbet  kanalı sadece ada halkına özel hizmet veriyor.  Bu kanal içerisinde Türkiye ve dünya genelinden kullanıcı kitlesi  de mevcut olsa da yoğunluk ada halkından oluşuyor.

Girne limanı

Girne Limanından Bir Görünüm

Bu paylaşımı yapmadan önce konuya vakıf olabilme  adına  biraz araştırma yaptım  ama birazda şaşırdım. Kıbrıs halkı chat yapabilmek için hangi arama terimlerini kullanıyor ve sonuç.

  • Kıbrıs manita
  • Kktc dulkadınlar
  • Kıbrıs siteleri
  • Kktc bayan
  • Kktc olgun bayan
  • Girne sohbet

Tabi ki bu arayışlar sadece ada halkıyla alakalı değil, dünya genelinden yapılan sorgular.  Bunlar en masum  arkadaş arama terimleri zaten, gayet normal. Girne sohbet yani Girne’de yaşayan biriyle sohbet edebilmek adına yapılan bir arama.  Şaşırdım dedim çünkü;  açıkçası bu dul kadınlar, olgun bayan arayışı Kıbrıs  halkından olamaz diye düşünmekteyim.  İşim dolayısıyla  Lefkoşe ve Girne’ ye çok sık ziyaret ederim, tanırım ada halkını, dürüst, özgüvenli ve açık sözlüdürler. Böyle manita falan bence ada halkının  kullandığı kelime öbeklerinden değildir diye düşünenlerdenim.  Türkiye’nin en kaliteli sohbet siteleri sınıflandırmasında ilk on içerisinde olan sohbetche.net Kıbrıs’ın da  gözdesidir.

Kıbrıs Chat Odası Kimleri Ağırlıyor

Kimleri derken, hangi grup ziyaretçi kitlesi  burada muhabbet ediyor?.  Yalnız insanların arkadaş edinebildiği yüksek trajlı bir odadır, fakat bu odaların içerisinde sohbet edenler genellikle orta yaş gurubundadır,  Kıbrıs’lı bayanların bu kanala olan emeği inkar edilemez, hakları inkar edilemez.

 

 

 

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 22 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 05 Eylül 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.