Kıbrıs Sohbet

Kıbrıs (KKTC) sohbet odası var mı? evet var,  ada halkının  sohbet ettiği bir kanalımız mevcut. .   Sunucumuz içerisinde #Kıbrıs sohbet  kanalı sadece ada halkına özel hizmet veriyor.  Bu kanal içerisinde Türkiye ve dünya genelinden kullanıcı kitlesi  de mevcut olsa da yoğunluk ada halkından oluşuyor.

Girne limanı

Kıbrıs  Limanı sohbet Mekanı

ÖNEMLİ BAŞLIKLAR

  1. Kıbrıs Sohbet
  2. Girne Sohbet
  3. Kıbrıs Chat Programı
  4. Kktc Chat Odalari

Kıbrıs Sohbet

Bu paylaşımı yapmadan önce  Kıbrıs sohbet konusuna vakıf olabilme  adına  biraz araştırma yaptım.  Kıbrıs halkı chat yapabilmek için hangi arama terimlerini kullanıyor ve sonuç.

  • Kıbrıs manita
  • Kktc dulkadınlar
  • Kıbrıs siteleri
  • Kktc bayan
  • Kktc olgun bayan

Tabi ki bu arayışlar sadece ada halkıyla alakalı değil, dünya genelinden yapılan sorgular.  Bunlar en masum  arkadaş arama terimleri zaten, gayet normal. Komple Kıbrıs ada halkının bir arada sohbet ettiği bir sunucuya da ben rastlamadım. Yani Rum tarafından ve de Türk tarafından bir araya gelmiş ve de muhabbet ediyor. Belki ben bilmiyorumdur ama, sanırım yok öyle bir site.

Girne Sohbet

Girne sohbet yani Girne’de yaşayan biriyle sohbet edebilmek adına yapılan bir arama.  Şaşırdım  çünkü;  açıkçası bu dul kadınlar, olgun bayan arayışı Kıbrıs  halkından olamaz diye düşünmekteyim.  İşim dolayısıyla  Lefkoşe ve Girne’ ye çok sık ziyaret ederim, tanırım ada halkını, dürüst, özgüvenli ve açık sözlüdürler. Böyle manita falan bence ada halkının  kullandığı kelime öbeklerinden değildir diye düşünenlerdenim.  Türkiye’nin en kaliteli sohbet siteleri sınıflandırmasında ilk on içerisinde olan sohbetche.net Kıbrıs’ın da  gözdesidir.

Kıbrıs Chat Programı

Sanırım bu şekilde Kıbrıs’lıların chat yaptığı bir platform  araması gerçekleştiriliyor.  Çünkü böyle yapısal olarak kodlanmış bir program yok, sıradan chat  programları ile sohbet ediliyor.  Sadece Kıbrıs olarak düşünmeyin; dünya üzerinde bir şehre ya da ülkeye haiz chat programı yok. Var diyenler de sadece ziyaretçi kazanmak adına yazılmış saçma sapan içerik yazarlarıdır.

Kktc Chat Odalari

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kısalması olan Kktc’yi düşünürsek yine ada halkından birileri ile sosyalleşmek adına yazılan bir arama terimi. Kktc chat odaları hemen hemen bütün sosyal ağlarda oluşturlmuş odalardır. Telegram’dan tutun da, Facebook platformunda bile vardır. Küçük küçük, yani üçer beşer kişilik grupları bünyesinde barındıran chat odaları dersek daha doğru olur.

Kıbrıs Chat Odası Kimleri Ağırlıyor

Kimleri derken, hangi grup ziyaretçi kitlesi  burada muhabbet ediyor?.  Yalnız insanların arkadaş edinebildiği yüksek trajlı bir odadır, fakat bu odaların içerisinde sohbet edenler genellikle orta yaş gurubundadır,  Kıbrıs’lı bayanların bu kanala olan emeği inkar edilemez, hakları inkar edilemez.

 

 

 

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 264 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 05 Eylül 2021

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.