Erkeklerle Sohbet

Erkeklerle Sohbet

Yakışıklı erkeklerle sohbet etmek istiyorum diyen bayanların öncelikle tercih ettiği  seviyeli bir ortamdır.  Güzellik çirkinlik daha sonra gelir, önemli olan insan olması, düzeyli bir beyefendi olarak sohbet etmesidir. Şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum ‘ben  dış görünüşe önem vermem’  bayanların klişe sözlerinden birisidir. Emin olun herkes dış görünüme önem verir, maddiyata da çok önem verir.  İstisnalar elbette vardır ancak, kadınlar olsun erkekler olsun  artık herkes her detaya önem vermektedir.  Bu akşam ki konumuz erkeklerle chat, tanışmak istediğiniz erkekler  nasıldır, neler yapar? dürüst birimidir.  Çok detaylı olmasa da en azından sanal dünyada  karşınıza çıkacak yakışıklı ya da çirkin, zengin ya da yoksul erkeklerle nasıl muhabbet kuracaksınız?

erkeklerle sohbet

erkeklerle sohbet

Zengin Erkeklerle Nasıl Tanışırım?

Sohbet etmek istediğiniz erkekler zengin olsun, yakışıklı olsun, tanışırsam aradığım özellikleri böyle olması lazım.  Ah kızlar ya da ah şu bayanlar desem daha doğru olur, İnternet ortamında   böyle birilerini bulmak oldukça zordur. Mutlaka çıkar karşınıza ancak  % olarak oranı çok düşük lakin, sorarsanız çoğu Türk Hava Yolları benim der.

Durum böyle olunca  tanışacağınız erkekler memur, işçi, öğretmen, bankacı pek nadir avukat ya da dr.  Akbank’ın seo su ile tanışma hayali kurmuyorsunuzdur sanırım.  Yine de karamsarlığı bir kenara bırakıp internet ortamında erkeklerle sohbet etmek içim neler yapılır?

  • Güzel bir bayan rumuzu şart, yaşınıza uygun, sizi anlatan.
  • Çok ciddi bir bayansanız ve de çok ciddi beklentiler içerisinde bir siteye girmişseniz, AyseL33.  En azından bayan olduğunuzu, yaşınızı yada  ikamet ettiğiniz  il plaka kodu.
  • Sisteme ilk girdiğinizde özel hayatınızı saklı tutmanızı tavsiye eder, olası sorulara geçiştirici cevaplar vermeniz.
  • İşin ciddiyeti açısından, şehir sohbet odaları yani  hangi ilde ikamet ediyorsanız o oda da muhabbet etmeniz.
  • Erkekler sanalı pek ciddiye almaz, sohbet ederken konumunuzu statünüzü çok iyi tanımadan asla söylemeyiniz.  Telefon numaranızı, özel hayatınızı  karşınızda ki kişiyi çok iyi tanımadan söz konusu bile yapmayınız.
  • Diyelim ki sohbet koyulaştı, samimi oldunuz inanıyorsunuz artık,  tekrar gardınızı alın, watsap yada telegram gibi platformlarda asla resimlerinizi vermeyiniz.

Erkeklerle Sohbet Tehlikeli Mi?

Erkekler  ah şu erkekler, ruh ikizinizi bulursanız her iki taraf için de aşk güzel bir şey,  neden tehlikeli olsun ki.  Siz sağlam durursanız ne gibi bir tehlikesi olacak ki, chat yapacak vakit geçireceksiniz. Yukarıda sizlere anlattığım koşullar dahilinde her hangi bir tehlike arz etmez. Kızları ham yapacak halleri yok, sonuçta yazışmalı chat sitesinde arkadaşlık yapıyorsanız sorun teşkil edecek bir şey ben göremiyorum.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 30 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 31 Ağustos 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.