Şifresiz Sohbet Sitesi

Şifresiz sohbet, artık hiç kimse chat sitelerine girmek istediğinde şifre yazmak istemiyor. Bu kategoride hizmet veren siteler de zaten ziyaretçi sıkıntısı yaşadığı için artık söz konusu bile yapılmıyor.  Tabi ki özellikle yeni kullanıcılar  konuya vakıf olmadığı için google arama çubuğuna, şifresiz sohbet  yazıyor. Kısacası  ziyaretçi diyor ki ‘ben şifre falan giremem bana öyle bir site göster. Bu şekilde geçici bir nick (rumuz)   yazıp  sisteme geçiş yapmak ve geyik muhabbetine katılmak.

Bu durum süreklilik arz ediyorsa ve de aynı platforma girip sohbet ediyorsanız elbette sıkıntı yaratabilir.  Lakin, canınız sıkılmış, bir gece öylesine takılayım vakit geçireyim diyorsanız evet, şifreye gerek yok.  Ama yok, eğer sıkça aynı  sohbet sitesine girip muhabbet ediyorsanız bence mutlaka rumuzunuzu şifreleyin. Neden mi? siz yokken başka birisi giriş yapıp aynı nicki almış olabilir ve uygunsuz konuşmalar yapmış olabilir. Bu dediğim olmuyor da değil, oluyor  ve çok can sıkıntısı yaratacak hadiselerle boşu boşuna uğraşabilirsiniz.

Şifresiz Sohbet Nerede  Yapabilirim?

En uygun mekanlardan birindesiniz şu an, sohbetCHE. net sizlerden şifre, üyelik, gold üyelik, vip üye gibi  uygulamalardan istisna tutmaktadır. Bu sisteme,   sohbet girişi yazan yere  sadece geçici bir isim yazarak dahil olabilirsiniz.  Bakarsınız belki çok sever ve sizlerde   her geçen gün büyüyen sunucumuzun müdavimlerinden birisi olursunuz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 228 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 30 Temmuz 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.