Bursa Sohbet Sayfaları

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet Makalesi Görünümü

Bursa sohbet web  sitemizin global  ve en eğlenceli kanallarından birisidir. Sunucumuz üzerinde sohbet eden Bursa’lı yüzlerce arkadaşa rastlama şansınız çok yüksek.  Özellikle Karacabey, Çekirge, Uludağ ve Bursa merkezden katılan ziyaretçilerimiz burada muhabbet etmektedir.

Bursa Sohbet Kanalı Yönetim Kadrosu

  • Kanal Founderi ve aynı zamanda sunucu dj sorumlusu Bonita.
  • Founder yardımcıları;
  • Sop Çekirge, sop KARACABEY, sop HeykeL, sop AyseL.
  • Sop yardımcıları.
  • Aop hakan, aop selin, aop ULudaĞ, AOP HASANALİ, aop Nehir ve ÖZLEM.

Yönetim kadrosu Bursa ve çevre ilçelerinden katılan kullanıcı arkadaşlardan oluşmuştur. Bursa chat ortamı kibar ve seviyeli arkadaşların muhabbetleri ile eğlenceli bir mekana dönüşmüştür. Sunucumuz üzerinde ki bütün global kanallarda olduğu gibi burada da TC yasaları geçerlidir. Sitemiz bünyesinde online olarak yayın yapan dostFM radyosu portalımızın ortak mekanıdır, bu ilimize ait  bir radyo odası mevcut değildir.

Bursa Mobil Chat

Cep telefonu olan herkes kolaylıkla bağlantı kurabilir, gerekli olan tek şey akıllı bir cep telefonudur.  Bursa‘lı  bay bayan arkadaş arayanlar mobil chat bağlantısı ile kendi şehirlerinden   chat yapabilirler.  Yenilenen web sayfamız  hızlı bir şekilde ortama giriş yapmanıza uygun yapılandırılmıştır.

Özellikle Bursa’dan yurt dışına çalışmaya gitmiş gurbetçi dostlarımız chat yapmak için mobil bağlantıyı daha çok tercih etmektedirler. Bu yüzdendir ki,  Bursa mobil chat katılımcıları yurt dışındandır.

Bursa Evli Sohbet

Bursa  ilimize ait herhangi bir global evli sohbet odamız yoktur. Lakin, sunucumuz üzerinde bulunan evli sohbet kanalı sizlerin arayışlarınıza cevap verecektir. Yönetim olarak kullanıcı sayısı 75 olmayan bir kanalı açmayı pek uygun görmemekteyiz. Bu sayı yüz kişiyi aşarsa elbette Bursa evli sohbet kanalı da  hizmete sunulacaktır.

Bursa Gay sohbet

Bursa gay sohbet, çok enteresandır,  Diyarbakır, Mardin, Mersin ve hatta diyebilirim bütün iller.  Gay sohbet arayışları İnternet üzerinde o kadar çok ki şaşırırsınız ve bu her il için hemen hemen aynı orandadır.

Site yapımız  cinsel sohbetlere uygun değildir, değildir derken, istersek bizde yapabiliriz ama bizim yöntemimiz de bu. Arayanlara,  bu şekilde sohbet edenlere elbette karşı da değiliz ama dediğim gibi bizim farkımızda bu olsun diyenlerdeniz.

İnternet üzerinde çok farklı arayışlara cevap veren siteler mevcuttur. Her ne kadar islami sohbet sitesi olmasak da hayat görüşümüze aykırı olduğu için yönetim olarak  bu tür muhabbetlere izin vermemekteyiz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 209 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 31 Aralık 2021

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.