Avusturya Sohbet

Avusturya Bir Cafede Sohbet Eden İnsanlar

Avusturya Bir Cafede Sohbet Eden İnsanlar

Avusturya sohbet odamızda 19.03.2022 ve saat 17:32 itibari ile 358 kişi chat yapmaktadır.  Gurbetçi dostların hep bir araya geldiği nezih bir ortam, ücretsiz ve üyeliksiz.  Avusturya Türkiye arasında, internet ortamında arkadaşlık hizmeti sunan sunucumuza sizleri de bekleriz. Avusturya sohbet kanalımız 3 yıldır aktif olarak zaten sizlere online chat hizmeti sunmaktadır. Yüksek katılımcı sayısı, Avrupa’nın farklı ülkelerinden ziyaretçiler burada sizleri beklemektedir.

Avusturya’da yaşayan bay bayanların Türkiye lokasyonlu yani, trsohbet sitesi arayışları nelerdir? Muhabbet edip, geyik yapabilecekleri seviyeli  ve neşeli bir ortam arayışları nasıldır?

 1. Viyana chat
 2. Türk chat Avusturya
 3. Avusturya chat
 4. Avusturya chat siteleri
 5. Viyana chat siteleri
 6. Viyana sohbet
 7. Türkçe Chat Avusturya

En çok yapılan arama sorguları bunlardan oluşuyor ancak,  daha uzun kuyruklu arama terimleri de mevcut. Bir tane örnek vermek gerekirse, Avusturya  bayan arkadaş bulma sitesi gibi. Bu kuyruklu arama terimlerine aklınıza ne geliyorsa yazıyorlar, arıyorlar.  Buna mukabil aranma hacimleri çok çok düşük olduğu için sizlere onlardan bahsetmek istemiyorum.

Avusturya Sohbet Sitesi Arama Sorgu ve Sonuçları

 • Viyana Chat; bu şekilde arama yapan kişi sayısı her ay on ila yüz kişi. Rekabet oranı düşük, reklam%0 yani, pek kaile alınması gereken bir arama terimi değil.  Bu sorguyu yaptığınızda karşınıza 640.000 sonuç çıkıyor. Ayrıca çok çok düşük de olsa Wien sohbet olarak da arama yapılıyor. Bu aramanın gayesi aslında Viyana’da yaşayan Türk kökenli bir arkadaş bulabilmek ama, mecburen  Tr sohbet sitelerinden birine giriş yapacağını da biliyor.
 • Türk chat Avusturya; ayda on ila yüz kişi  arama yapıyor, rekabet ve reklam değeri sıfır olarak gösterilmiş. Bu sorguyu yazdığınızda 632.000 sonuç 0,47 saniyede karşınıza çıkıyor. Arama amacı yine Avusturya’da yaşayan birileri ile sohbet muhabbet etmek, arkadaşlık kurmak.
 • Avusturya chat; hiç değişmemiş bu sorgu da on ila yüz kişi ve reklam değeri sıfır.  Arama amacı zaten hep aynı, o ülkede yaşayan soydaşlarla buluşmayı sağlayabilmek, chat yapmak. Sorgu sonucu google sizlere tam 1.143.000 sonucu 0,42 saniye de gösteriyor, rekabet oranı yüksek, reklam gösterim değeri %0.
 • Avusturya chat siteleri; rekabet oranı çok yüksek ama aylık aranma hacmi yine on ila yüz kişi. Bu aramayı gerçekleştiren de biliyor öyle çoğulcu bir siteler olmadığını  arayış şeklini derinleştiriyor. 0,45 saniyede 745.000 sonuç önünüze çıkıyor ki rekabete göre az bir sayı denilebilir.
 • Viyana sohbet; en yakın bölgeden arkadaş edinebilme şekli, arayışı. Kendi yaşadığı şehir ismi ile arkadaş araması yapıyor, haklı da. Aranma hacmi, reklam değeri gibi veriler yukarıdakiler ile aynı, değişken bir şey yok.

Avusturya Sohbet Www.sohbetche.net Bağlantısı Nedir?

Sadece aramızda gönül bağı mevcuttur, SeLda  nickli arkadaşımız Viyana’da yaşayan soydaşlarımızdan birisidir. Bu makaleyi yazmamıza vesile olan da bu arkadaştır. Geçenlerde yaptığımız bir toplantıda gündeme getirdi ‘ neden Avusturya sohbet başlıklı bir tanıtım yazımız yok’ dedi.

Haklı eleştiriye verecek cevap bulamadık elbette, sunucumuz global bir site, neden yazmayalım dedik. Kısmet bu güneymiş,  sizlere burada var olduğumuzu hatırlatan böyle bir içerik sunmaya karar verdik. Sohbetche.net zaten uzun yıllardır Avusturya olsun Almanya olsun yüksek trajlı katılımcı sayısına ulaşmış bir platform. Rakiplerden bir  adım öne geçmek için Avusturya sohbet içeriğimizi sizlere hazırladık.  Peki, işte geldim benim burada kalmam için bir neden ya da nedenler gösterebilirmisiniz? sizden çok var derseniz.

 1. Burada %100 e yakın seviyede muhabbet etme şansı bulursunuz
 2. Güvenilir bir chat ortamı arayanlar için en ideal mekanlardan birisiyiz.
 3. Ücretsiz olarak sizlere çok uzun yıllardır muhabbet etme imkanı sunmaktayız.
 4. Online arkadaş bulma şansınız %100, gün ve gece fark etmeksizin canlı sohbet imkanı sunmaktayız

Bunlara ek olarak, radyo dinleme imkanı, amatör sesler sunumu gibi aktivitelere de burada ulaşabilmeniz mümkündür.

Avusturya Sohbet Kanalında Kimler Var?

Buarada bu arkadaşların tek tek rumuzlarını yazmam da mümkün değil ancak, yönetici arkadaşlardan bir kaç isim vereyim. Kanal founderimiz ViyaLı-LiS, yardımcı soplar, hasanali, SeLda, Tuçe, Aydın.  Bu arkadaşlar Avusturya’da yaşayan soydaşlarımız lakin, kanalda farklı ülkelerdenden de giriş yapan kullanıcılarımız mevcut elbette.

<DJ-YuSuf> Nil hg
[18:30] <YoqLarda> Yusuf sagol.kardesim zehride ictik )
[18:30] <NiL> Slmlar hsbdum
[18:30] <Çicek> NiL hsg bebekim
[18:30] <DJ-YuSuf> :)
[18:30] <NiL> Hsbdum canm
[18:30] <DJ-YuSuf> YoqLarda
[18:30] <DJ-YuSuf> Panzehiri şarkı
[18:30] <YoqLarda> Willkommen bei NiL..
[18:30] <Çicek> ..
[18:30] <YoqLarda> Yusuf kardesim cal gelsinn..
[18:30] <NiL> Thank yuo KarayeL
[18:31] <Çicek> ..
[18:32] <MySelf> .
[18:32] <MySelf> Dustum mu
[18:32] <Çicek> Hmmm
[18:32] <NiL> Myself
[18:33] <Çicek> ..
[18:33] <DJ-YuSuf> Eski yara..
[18:33] <Çicek> Oyy oyy
[18:33] <MySelf> Dusmemisim
[18:33] <MySelf> Efendim NiL
[18:34] <DJ-YuSuf> Düşme MySelf
[18:34] • Çıkış: BuMuDUR (mobil@55.99.F95F9044.IP) (www.sohbetche.net: 603 seconds)
[18:34] <MySelf> Iyi yayinlar kardedim..

Hemen yukarıda an itibari ile  Viyana sohbet odasından bir alıntı paylaştım sizlerle. Bu geyik muhabbeti günün her saati sizleri de saracak ve emin olun buranın müdavimlerinden birisi olacaksınızdır.  Amacımız, sizlere hoşça vakit geçirebileceğiniz bir mekan oluşturmak, Viyana ya da Mersin fark etmiyor. Biz gönül dostlarımız ile zaten uzun yıllardır sanalda birlikte vakit geçiriyoruz.

Avusturya Mobil Sohbet Odaları

Tabletten, masa üstü bilgisayardan girişin yanı sıra mobil bağlantı yine online olarak sürmektedir. Avusturya Mobil sohbet odaları olarak arama yapmanıza bile gerek yok. Zaten duyarlı telefonlar, duyarlı arama motorları sizleri hemen bir kanala yönlendiriyor. Yüksek kullanıcı sayısına sahip bütün chat sitelerinin mobil sohbet girişleri mevcuttur. Güvenlimidir? yazışmalı sitelerin hemen hemen hepsi de bence son derece güvenlidir. Lakin, güven biraz da sizinle alakalıdır, siz karşıya özel bilgilerinizi vermedikten sonra sıkıntı olmaz. Karşı derken, chat yaptığınız kişilerden bahsediyorum, tavsiyemiz asla özel bilgilerinizi vermemenizden yanadır.

Mobilden web sohbet girişi kolaylıkla yapabilirsiniz ancak, androirc  ile rahat sohbet olanağı bulursunuz. Farklı bir uygulamadır, girdiğiniz sunucuyla alakası olmayan bu uyugulama mobil chat imkanı sunmaktadır. Neresi iyi derseniz?  işte  rumuzları tablayabilirsiniz, odaya girenleri çıkanları çabuk görürsünüz.

Avusturya mİRC Sohbet Sitesi

Avusturya ya da başka ülke fark etmez ve hatta şehirler yine fark etmez. mİRC sohbet   yazışmalı yani texs tabanlı yazılımların ilk versiyonudur. Siz eğer ki mİRC script kullanarak muhabbet etmek istiyorsanız  hemen üstteki linke tıklamanızı öneririm.  Sunucumuza özel bir scripttir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Lakin ben bu arayışın bir script kullanmak gayesiyle yapıldığına da pek inanmıyorum. Yine bir arkadaşlık muhabbet ortamı arayış şeklidir diye düşünüyorum.  Bir diğer olası arayış ise Avusturya bazlı bir sohbet sitesi olabilir, az da olsa bu ihtimali de göz önünde bulundurmak lazım.

Sizlere bu yazımda Avusturya sohbet  ve sitemiz hakkında genel bilgiler sunmaya çalıştım. Umarım faydalı olmuşumdur, arama hacimleri site sahibi arkadaşları ilgilendirmektedir. Lakin meraklıları da vardır, o yüzden gerçek bilgileri sizlerle paylaştım.  Yolunuz bir gün düşerse sunucumuza sizleri de aramızda görmek isteriz.

Peki bu kadar az aranan bir şey için neden bu kadar uzun yazı derseniz? ben sitem için arge çalışmaları yapan birisiyim. Bir nevi deneme yazı dizileri de denilebilir, başarı şansı nedir? zamanla anlayacağız. İşte kanal, hadi sizde gelin chat yapalım demekle maalesef olmuyor bu işler. Malum rekabet de bu sektörde oldukça yüksek, varsın bizide Viyana chat yazanlar gelsin, başımızın üstünde yerleri olur, saygılarımla.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 41 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 19 Mart 2022

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.