Amasya Sohbet

Amasya SohbetAmasya sohbet,  Amasya ili ve ilçeleri ve dahi komşu illeri kapsayan global bir sohbet odasıdır. Sunucumuz iller bazında yaptığı çalışmalara  %100 özgün içerik ve gerçek bilgiler ışığında devam etmektedir.  Seviyeli bir sohbet sitesi olarak web sayfalarımızda sizlere uzun yıllardır ansiklopedik bilgiler sunmaktayız. Örneğin ‘Amasya’nın coğrafi özellikleri‘ başlıklı yazımıza sanırım bu ilden giriş yapmayan öğrenci ya da eğitmen kalmamıştır. Ziyaretçilerimize gerçek bilgiler sunmayı prensip olarak benimsemiş bir siteyiz. Haydi Amasya’lılar, ‘sizin için sohbet kanalı açtık koşun gelin, her ne olursanız olun ama gelin’.  Saçma sapan makaleler ile üç beş ziyaretçi katılımı asla hedefimize uymaz. Yönetim olarak ciddiyetimizi tanıtım yazılarımız da da sizlere sunmak ve seçici davranmak zorundayız. Sanal alem büyük bir derya, yüz binlerce kişi internet ortamında arkadaş sevgili arayışı yapmaktadır. Biz bu olayın neresindeyiz? seviyenin zirvesindeyiz desem yalan olmaz. İnternet ortamında ne kadar geveze varsa Amasya sohbet kanalındadır, asla bunu söyleyemem.  Lakin, şunu söylemekten de gurur duyarım istisnalar hariç sitemizde %95 oranlarında iyi insanlar topluluğu mevcuttur.

Bu makaleyi yazmadan önce dersime çalıştım, Amasya’dan katılım yapanlar nasıl arama yapıyor.

  1. Amasya sohbet
  2. Amasya sohbet odaları
  3. Amasya sohbet siteleri
  4. Amasya gay sohbet
  5. Amasya chat

Yukarıda yapılan arama şekillerinin varyasyonları da mevcuttur ancak, an çok bu şekilde yapılmaktadır.  Şimdi burada bizim gayemiz, bir kullanıcı ‘Amasya sohbet‘ yazdığında sitemizin ilk sayfada yer almasıdır.  Mümkünmüdür? değildir, neden?: konuya hakim siteler zaten hali hazırda mevcuttur.  Fakat, bu hep de böyle devam edecek diye bir kanun kural da yoktur.  Rakip siteler hata yapacak, bizler yapmayacağız, başarı ancak bu şekilde gerçekleşecektir.

Amasya Sohbet Odaları Bedava mı?

Mecburen bedava, neden? babamızın hayrına sohbet odaları açtık, vatandaş nasiplensin eğlensin.  Komik gibi geldi sizlere sanırım ama, inanın özün de de böyle bir şekilde hizmet veriyoruz, veriyorlar. Yok ki birbirimizden farkımız, kim niye para ödesin, sonuçta insanların geyik yaptığı bir ortam işte.

Sanırım biz sunucu sahipleri egomuzu tatmin ediyoruz, yoksa kim niye cebinden para harcayarak bir işle iştigal etsin. Üstelik hiç bir getirisi olmayan ve hatta  her gün sinirlere gark olduğunuz bir sohbet ortamı. Bu yola baş konmuş işte vaz geçmek de olmuyor, hele ki illa ben 1.sayfalara çıkacağım, en büyük ben olacağım duygusu oluştuysa iş zor.

Yukarıda bahsettiğim 5 maddenin dört tanesi hemen hemen aynı amaca yönelik arama şekli. İçlerinden bir tanesi yani Amasya gay sohbet farklı bir eğilime yönelik sohbet şekli. Bu diyebilirim ki her ilimiz içinde kullanılan bir arama şekli. Yani Adana, Erzurum, Diyarbakır,  dediğim gibi her şehrimiz için bu arama şekli kullanılıyor.  Ben peşinen söyleyeyim, sunucumuz da bu türde sohbet edebileceğiniz bir oda yoktur. Bilgi amacıyla paylaşım yaptım, kimseleri hakir gördüğümden falan değil, sistem olarak sunucumuz buna uygun bir platform değildir.

Amasya Bayanlarla  Chat

Amasya chat, bayan yada erkeklerle  sizlere muhabbet imkanı sunar lakin, seviye ön plandadır. Kısaca bu konuya da değinmek gerekirse bayanlarla chat özel izine tabi değildir elbette.

  • Güzel hoş sohbet edecek kültüre sahipseniz bayanlar elbette size  arkadaşlık yapacaktır.
  • Kanala girip, ‘Amasya’dan bayan var mı? derseniz, zaten var olan da varım demez. Düzgün üslup önemlidir, Amasya’lı bayanlar değil,  tüm dünyadaki bayanlar buna çok önem verir.
  • Telfon no su istemek, wsaptan resim at gibi sözler abesle iştigaldir ve yasaktır.

Yazımın sonlarına gelirken, kısacası Amasya sohbet seviyeli bir muhabbet ortamı sunmaktadır. Kurallara uyan bütün herkes  bu tarihi kentimizden katılım sağlayan dostlarımız arasında gerektiği itibari görecektir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 29 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 11 Temmuz 2023

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.