Alabora’dan kim elendi 19 Temmuz

           
Alabora Cumartesi elemeleri

Alabora Cumartesi elemeleri

Alabora’dan kim elendi? Alabora 19  Temmuz elemeleri, Alabora saat kaçta? Alabora yarışması nerede yapılıyor? Alabora ödülü kaç lira? Alabora’da kaybeden kim oldu? Alabora canlı anlatım.

Kanal D de bu gece Alabora yarışmasına bir kişi veda edecek.  Bu gece Alabora’dan kim elenecek. Sunuculuğunu Anıl İlter’in yaptığı %100 Türk formatıyla yayınlanan Alabora yarışması seyirciden büyük ilgi gördü. Yaz aylarının fenomen yarışmalarından birisi oldu. Alabora’da büyük ödül 500 bin lira. Bodrum’un en güzel koylarında süper lüx bir teknede gerçekleştirilen yarışmada yedisi kız, yedisi erkek iki gurup arasında ki ödül mücadelesi hırslı bir şekilde sürüyor. Dün gece yani Cuma gecesi Madalyon oyunu ve Tatil oyunu gerçekleştirildi. Madalyon Oyununu Ezgi kazandı ve bir adet madalyonun yanı sıra on bin liralık  nakit para ödülü kazanmış oldu. Daha sonra Tatil oyunu gerçekleştirildi ve kızlar takımı bu oyunu kazanarak erkekler takımını cezalı duruma düşürdüler. Şimdi erkekler güverte temizliyor, yemek yapıyor, bulaşık yıkıyorlar. Ayrıca kızlar kameralarda yatıyor, denize girip tatil keyfi yapıyorlar.

Alabora’da Cumartesi gecesi bir kişi elenecek. Elenen kim olacak. Heyecan bu gece doruk noktasına ulaşacak. Kızlar takımı bir kişiyi eleyecek. Erkekler takımı da yine bir kızı eleyecek. Sona kalan iki Alabora yarışmacısı kendi aralarında yarışacak ve  19 Temmuz Alabora gecesinde elenen belli olacak. Alabora yarışmasını canlı anlatım yaparak an ve an site editörlerimiz sonuçları sizlere bildirecek. Alabora yarışması 24 Temmuz Cumartesi akşamı saat 21:30 da Kanal D ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

3. bölümde Madalyon oyunu başladı. Kızlar takımı ile erkekler takımı arasında mücadele başladı. Madalyon oyununun ödülü tam 70 bin lira. 7 tane madalyon kazanan takımın oyuncularına verilecek. Erkekler takımı şu anda 3-2 önde. Savaş kazandı ve durum 4-2 oldu.  Şimdi Buket ve Ufuk yarışıyor ve Buket kazandı durum 4-3 oldu.  Sara ve Yiğit yarışa başladı, Yiğit kazandı durum 5-3 erkekler takımı önde. Yedi olan takım tam 70 bin lira kazanacak. Maja ve Umut başladı ve Maja kazandı 5-4 oldu. Seda ve Behçet yarışmaya başladı, Seda ve Behçet yarışında Behçet faullü atlayış yaptı ve durum 5-5.  Buket ve Orkun başladı ikisi de suya düştü.  Nihal ve Celal final yapacak, Celal kazanırsa erkekler kazanmış olacak. Ve Celal Faul yaptı, ikinci oyun oynanacak. Yeniden başladı ve ikisi de berabere kaldı. Üçüncü kez başladı ve olmadı. 4. kez başladı ve Celal kazandı 70 bin lira erkekler takımının oldu.

Veda oylaması başladı. İki kız iki erkek korumaya alınacak. Bu korumaları izleyiciler belirliyor. Ezgi ve Nihal koruma altına alındı. Veda oylamasında bu iki isim yazılamıyor. Erkekler takımından ilk isim Savaş oldu. İkinci isim ise Orkun oldu. Ve Nihal, Ezgi, Orkun ve savaş koruma altına alınmış oldu. Şimdi oylama başlıyor. Alabora’dan kim elenecek?

Umut, Maya tekneden gitsin dedi. Ufuk, Maja dedi. Orkun Ceren gitsin oyunu kullandı. Savaş’da Maya dedi ve Maya’nın 3 oyu oldu. Behçet Sara dedi.  Celal’de Ceren dedi. Yiğit ise Maya dedi ve Maya 4. oyu aldı.

Şimdi kızlar takımı eleme yapmak için oy kullanacaklar. Veda oyununun ilk finalisti Maya oldu.

Maya Ufuk gitsin dedi. Ve gerilim ebet Ufuk Maya’nın üstüne yürüdü. Ortam çok gerildi. Ufuk yaptığı hareketten dolayı diskalifiye oldu ve oylama bitti. Elenen Ufuk oldu. Alabora’dan ilk elenen Ufuk oldu. Zaten kızlar takımı da oylamada çoğunlukla Ufuk yazmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.