Alabora madalyon oyunu

           
Alabora kızlar takımı

Alabora kızlar takımı

Alabora madalyon oyunu, canlı anlatım, Ezgi ve Celal yarışıyor. Madalyon oyununu kim kazandı? Ödülü kaç lira? tatil oyununu kim kazandı? 18 Temmuz Alabora.

Kanal D de 18 Temmuz Cuma gecesi  Alabora yarışması, Madalyon oyunu ile başlıyor. Kızlar takımından Ezgi 20 bin liralık madalyon oyununda mücadele edecek, ilk seçilen o oldu. Şimdi erkekler takımından birisi seçiliyor. Kızlar takımı eşit oylar verdi, ve Buket’in oyuyla Celal çıktı. Ezgi ve Celal 10 bin liralık  iki madalyon ödülü için yarışacaklar. Ezgi mi?  Celal mi? zorlu mücadele başlıyor. Bu oyunu kazanan yarışmacı onar bin liralık iki madalyon için yarışacak.  Suyun içinde on tane yapma balık var. Bir kepçe ile alıp yerine ilk asan kazanmış olacak.  Ezgi durumu 8-7 yaptı önde gidiyor. Şimdi durum 8-8 ve Ezgi’nin arılarla başı dertte. Durum 9-9, son balık

ve Ezgi aldı. Ezgi Madalyon oyununu kazandı ve 20 bin liralık madalyonları aldı. Ezgi madalyonun birini Orkun Pek’e verdi. Ayrıca Ezgi madalyon oyunundan tam on bin lira nakit para ödülü kazanmış oldu.

Şimdi Alabora yarışmasında Tatil Oyunu başladı. Tatil Oyunu genel kültür soruları ile bilgiye dayalı bir oyun. Kazanan takım bu gece Bodrum’da bir  lüx bir mekanda yemek yiyecekler.  Kızlar takımı  yarışmaya hızlı başladı ve 7 cevabı bilmelerine çok az kaldı. 6-2 kızlar takımı önde gidiyor. Ayrıca kazanan takım Bodrum’un en güzel koylarında denize girme şansı bulacak. Maya ve Behçet cevap verecek. Behçet bildi, Maya kaybetti. Şimdi Celal ve Sara cevap verecek. Ve erkekler takımı kazandı durum 6-4 kızlar önde gidiyor. Bir soruya daha doğru cevap verirlerse Tatil Oyununu kazanmış olacaklar. Ezgi ve Savaş soruya cevap verecekler. Tatail oyununu kaybeden takım tekneyi temizleyecek, güvertede yatacak.  Ve ezgi doğru cevap verdi. Tatil oyununu kızlar takımı kazanmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.