Yılbaşında İstanbul Karlı

İstanbul kar yağışlı

İstanbul kar yağışlı

2016 Yılbaşında İstanbul karlı mı? İstanbul’a yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşında İstanbul hava durumu 2016

2016  yılbaşı gecesini İstanbul kar yağışı ile geçirecek, merakla beklenen sorunun cevabı budur. 2015 Bitiyor ve Perşembe gecesi saat 12:00’da İstanbul Kar yağışı altında 2016 yılına girecek. Sibirya üzerinden dondurucu soğuklar beklenen kışı doyasıya yaşatacak gibi görülüyor. Kaynaklar İstanbul ve civarının Çarşamba günü itibarı ile bu dondurucu soğuk havaya maruz kalacağını söylüyor. Ancak uzun süreli bir durum söz konusu değil. Pazartesi ve Salı günü itibarı ile yine güneşli günler bizleri bekliyor. Yetkililer uyardı: karlı ve buzlu yollarda araç donanımlarınızı ve özellikle kar lastiklerinizi takın. Meterolijiden alınan bu haberler ışığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’de buzlanma için hazırlıklarını tamamladı.

Bütün uyarılara rağmen mutlaka İstanbul trafiği buzlu yollarda kazalara neden olacaktır. Yine bilindik görüntüler haberlerde izlenecek ve bunlardan yine bir ders almayacağız. Umarım ve canı gönülden isterim ki, bu kazalarda can kaybı yaşanmaz ve güzel bir yılbaşı gecesini İstanbul ve bütün yurdumuz yaşar, mutlu yıllar dileğiyle hoşçakalın.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 294 defa

Kategori: Haberler

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2015

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.