2015 yeni yılYeni yıl geldi, 2014 bitti ve 2015’e  bir kaç gün kaldı. Her yılbaşında google trendlerinde bir şey dikkatimi çekiyor, yılbaşı mesajları olağan üstü bir şekilde aranıyor.  Sanırım insanlar sevdiklerine özel mesaj atmak, onların özel olduklarını hissettirmek istiyorlar. Yılbaşı mesajları muhabbeti yazarak bir başlık attım çünkü, insanlar sevdiklerini elbette hatırlayacak, elbette onların gönüllerini almak için bir şeyler yapacak. Ancak, İnternet ortamında yazılan bir mesaj sizce ne kadar özel olabilir. Bundan bir kaç yıl önce, bir yılbaşı gecesi cep telefonuma gelen mesajlara bakarken bir şey dikkatimi çekti; tam 14 tane mesaj noktasıyla virgülü ile bir birinin aynısıydı. Bunun nedenini anlatmama gerek yok, internetten alınan mesajları yazmak ve bu şekilde birilerinin özel gününü kutlamak, bana biraz absurt geldi ve geliyor.

2015 yılı bütün insanlığa faydalı bir yıl olur inşallah, Allah ülkemize ve milletimize rahmetini ve bereketini sunar, kötü günler göstermez inşallah.

Yukarıdaki mesajı lütfen birilerine alıntı yapıp göndermeyiniz, benim bir sıkıntım olmaz ama ya onlarca kişi aynı yazıyı gönderirse!! Çok da güzel bir mesaj olduğu için demiyorum, belki bir çok kimse beğenmez ama, bu benim içimden gelen duygulardı ve sizlere de tavsiyem  lütfen içinizden gelen sesleri duyun ve onu yazıp gönderin. İyisi ile kötüsü ile bizzati sizin duygularınız olsun.

HAKANIMGenelmesaj muhabbeti,yeni yıl,yılbaşı mesajlarıYeni yıl geldi, 2014 bitti ve 2015'e  bir kaç gün kaldı. Her yılbaşında google trendlerinde bir şey dikkatimi çekiyor, yılbaşı mesajları olağan üstü bir şekilde aranıyor.  Sanırım insanlar sevdiklerine özel mesaj atmak, onların özel olduklarını hissettirmek istiyorlar. Yılbaşı mesajları muhabbeti yazarak bir başlık attım çünkü, insanlar sevdiklerini elbette hatırlayacak,...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.